Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#121 2013-05-04 00:24:39

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Free ruder napisał:

rychu napisał:

Free ruder -właśnie sobie uświadomiłem że nigdy nie rozmawiałeś z nikim z MC lub FG ,więc nie rozumiem po co zabierasz głos

Zawsze myślałem że forum dyskusyjne służy do dyskusji, wymiany poglądów, wyjaśnienia sobie czegoś, pomocy etc. Czy to forum, to koło wzajemnej adoracji obszytych motocyklistów, czy ogólnodostępne polskie forum do wypowiadania się ?. Bo już głupi jestem……….

Skąd możesz wiedzieć kto ja jestem, z kim gadałem, z kim nie gadałem, z kim przebywałem, gdzie należałem, kogo znam etc. Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz bo tak musi być . Natomiast jestem można powiedzieć wolnym na całe szczęście od wszelkich organizacji. Po prostu zero takich szopek i nigdy się do żadnych takich nawet się nie zbliżę. Nie ten światopogląd. Stada mi nie potrzeba. Pomocy duchowej też nie. Wsparcia finansowego też nie. Problemów tym bardziej. Więc po jakiego uja mi to ?. A gadać co mi się w tym nie podoba od czasu do czasu będę. Wolny kraj wolny wybór. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj. Nie masz takiego obowiązku.

Chodzi mi oto ze jesteś nastawiony od razu negatywnie-bez rozmowy i poznania tego środowiska to nie ma sensu się wypowiadać.Bo to świadczy...
tylko o ignorancji
Nie jestem obszyty

Ostatnio edytowany przez rychu (2013-05-04 00:25:38)

Offline

 

#122 2013-05-04 12:38:39

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

W motocyklizmie najważniejsze są motocykle + towarzystwo + browar ( czy co kto lubi). Czasami jak czytam to dochodzę do wniosku, że niektórzy tak się zagalopowali w robieniu "porządków", że zapomnieli czemu to ma służyć. Oczy przesłoniły im rozkiminki, intrygi i knucie. Posługują się nowomową "tajemnymi" zasadami i jedynie słusznym punktem widzenia. To doprowadziło do obecnej sytuacji. Jak już oblecisz pięćdziesiąty zlot - to wszystko jest podobne. Może trzeba wziąć kolesi namioty i pojechać do lasu na jezioro i rozkoszować się tym co najlepsze. No chyba, że gajowy się przyjebie...
Do klubów nie mam nic wręcz przeciwnie -ale  więcej uśmiechu nowych miejsc i znajomych. Trochę mnie też dziwi co jest fajnego jak się siedzi ciągle we własnym ( tajemnym) gronie i na zebraniu i na imprezie. Sekta jakaś czy co? Twarze smutne półdupki zaciśnięte gdzie tu przyjemność? Pewnie czegoś nie rozumiem, ale chyba nie tylko ja.
WOJNA czy POKÓJ za kilka dni kongres? Tymczasem nie donoszą o koncentracji sił "żółtych" ani "czarnych". Ale zobaczymy co wyniknie.

Ostatnio edytowany przez 99% biker (2013-05-06 10:44:55)

Offline

 

#123 2013-05-09 08:30:39

NiteMare

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

NS mc napisał:

Wy tu przyjaciele gadu gadu a Majóweczka w FORCIE 96 MC  była przednia byli bracia z gremium i inni ! nie mówcie ze nie zapraszałem w imieniu klubu dla niedowiarków polecam na naszej stronie w naszej galeri fotorelacje

Zapamiętaj  sobie NIEDOUCZONY. Bracia są tylko klubowi, chyba że twój  chapter przyjął barwy GREMLINSKIE. W związku z tym 96MC don't exist.

 

#124 2013-05-09 11:31:15

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

NS mc napisał:

Wy tu przyjaciele gadu gadu a Majóweczka w FORCIE 96 MC  była przednia byli bracia z gremium i inni ! nie mówcie ze nie zapraszałem w imieniu klubu dla niedowiarków polecam na naszej stronie w naszej galeri fotorelacje

Daj jakiś link konkretnie do tych fotek - zobaczymy czy karkówka nie była za tłusta.

Offline

 

#125 2013-05-09 14:39:12

ONLYEVO

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

NS mc napisał:

Wy tu przyjaciele gadu gadu a Majóweczka w FORCIE 96 MC  była przednia byli bracia z gremium i inni ! nie mówcie ze nie zapraszałem w imieniu klubu dla niedowiarków polecam na naszej stronie w naszej galeri fotorelacje

I to ma być przednia impreza? Pięć motocykli, z klubu 15 osób w tym dwa brzydkie grubasy, trzy laski i zwyczajna z lidla. Na taką imprę to nawet by mi się w kapciach nie chciałoby zejść a co dopiero gdzieś jechać, i to bez uszczypliwości.

 

#126 2013-05-09 21:37:10

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Ja pierdoleeeeeeeee! Az 20 harlejyiji!!! Matkobozusku, to prawie Daytona!!! No to przegapilem najlepsza impreze w sezonie. Jak mi przyyyyyyyykro.

Teeee NS....

...mosz wpierdol jak cie chyce!

bo zes mi nic nie gadol, pierunie!

a tera idz sie dali bawic z bajtlami...

Offline

 

#127 2013-05-09 22:24:00

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

polishhdguy napisał:

...mosz wpierdol jak cie chyce!

bo zes mi nic nie gadol, pierunie!

a tera idz sie dali bawic z bajtlami...

Coś wisi w powietrzu...

Offline

 

#128 2013-05-10 12:53:17

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

99% biker napisał:

polishhdguy napisał:

...mosz wpierdol jak cie chyce!

bo zes mi nic nie gadol, pierunie!

a tera idz sie dali bawic z bajtlami...

Coś wisi w powietrzu...

Ja, wisi! Wuszt wedzony...

Offline

 

#129 2013-05-22 17:21:53

Angie

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Widziałem Borutów obszytych 1% .W tamtym roku jeszcze chyba nie mieli.Pojawili się buraki na wolnym zlocie i nie bardzo wiedzieli co ze soba zrobić bo towarzystwo ich zignorowało i totalnie olało.Przeszli się ,pościskali pośladki i pojechali.Tak samo stilsi-staneli w ''kupce'' jak niechciane dzieci,ponapinali muskuły ,napokazywali pleców -eufori i zachwytu nie wzbudzili i nie żegnani pojechali dalej.

Offline

 

#130 2013-05-23 09:09:25

jorgen

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Boruta z 1%? Chyba coś ci się pomyliło...

 

#131 2013-05-24 21:46:11

edzio

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

kurcze maja 1 % sam widzialem-dobrze prawisz kolego

 

#132 2013-05-25 14:28:18

111inch

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Mają "2" w rombie a nie 1% także nie powielajcie plotek. Niedługo napiszecie, że FG sobie procenty ponaszywali, mają i czemu by nie.

 

#133 2013-06-11 14:44:54

hyhyhy

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Yhy, niedługo to nawet niektórzy 40% w diamencie widzieć będzie. Po przeczytaniu tej całej papki nasuwa mi się jedna, jedyna, konkluzja - sierściuchy podpuszczają a reszta albo się łapie na pałę białej kiełbasy i przepycha w udowadnianiu jakimi są znawcami albo olewa sikiem parabolicznym bo mokre futro wyczuła. Niebieskim na tym forum aż bije po oczach

 

#134 2013-06-12 10:55:46

NS mc

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Tylko nie niebieski pajacu niebieskie to nasze barwy


NSFFNS

 

#135 2013-06-12 12:12:42

eryk

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Głupszego koloru dla klubu mc nie było, hahahaha niebieski sobie wymyślili, chyba, że to z szacunku dla stróżów prawa.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
住宿 科尔巴赫 Noclegi Campanet