Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów

#1 2012-11-04 14:20:36

NiteMare

Gość

HELLS ANGELS

Interesujące.

 

#2 2012-11-06 20:16:48

eMe

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: HELLS ANGELS

hells..ktoś z 96 Ci nadepnął na odcisk? Jaką prywatna krucjatę prowadzisz? Czym Ty sie jarasz człowieku?

Offline

 

#3 2012-11-06 22:20:02

Anioł

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: HELLS ANGELS

Widzisz hellsiku jaki ty malućki jesteś.
Zapraszam do prawdziwej przejaźdzki i ciekaw jestem ile kilometrów wytrzymie twoja zakompleksiona dupa
A co do HA i 96 to możesz osobiście przekazać im własne zdanie.ale gdzie tam za cienki jesteś co?
Poza tym chyba już nie raz ich spotkałeś  wiec trzeba było złomotać skóre i zabrać dresy

Nie pozdrawiam,bez odbiru

Offline

 

#4 2012-11-07 09:03:40

biker

Gość

Re: HELLS ANGELS

No dokładnie, jak możesz rozpocząć dyskusje na temat czegoś czego nie masz.
Wszystkie fora w tym kraju przerabiały już takie drobne gnidy jak ty. A twój pieniacki charakter i mania wypisywania bzdur jest już w trójmieście znana, tak samo jak i ty.

 

#5 2012-11-07 14:59:10

Nielot

Gość

Re: HELLS ANGELS

ty sie Cuba o swoje zdrowie nie boisz ??

 

#6 2012-11-07 15:42:51

kiełbasa

Gość

Re: HELLS ANGELS

to ten cuba z Luzina ? jego kolory wyjaśniają jego nienawiść do aniołów i chęć bicia piany

dla zainteresowanych posiadam namiary na tego pieniacza teraz chyba ma 2 -3 meliny w wejherowie ale łatwo go wytropić i sprawdzić czy nie ma "dresika" czynnie udziela sie na naszej klasie...

 

#7 2012-11-07 16:59:14

jajo

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: HELLS ANGELS

Kolejny internetowy napinacz się znalazł? nazwałeś się hells, a zadajesz głupie pytania, a do tego jeszcze obrażasz ludzi. Mam propozycję - odwiedź najbliższy charter i zapytaj. Nie zapomnij tylko komuś nabluzgać jak tu - w końcu jesteś odważny, prawda?

Offline

 

#8 2012-11-07 17:11:32

eMe

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: HELLS ANGELS

hells..jednak jarają Cię tego typu newsy..o czym tu dyskutować?Z poważniejszych tematów, może powspominajmy Hankę Mostowiak..dziś rocznica jej tragicznej śmierci [*].

Offline

 

#9 2012-11-07 18:05:05

jajo

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: HELLS ANGELS

lepiej zmień temat dzieciaku

Offline

 

#10 2012-11-08 15:34:23

człowiek

Gość

Re: HELLS ANGELS

hells napisał:

co sadzicie o gdanskich hellsach którzy nagle znikneli z oficjalnej strony hellsów polskich ?
czy to odciecie zgnitej gałezi ? czy chodzi o aresztowanie tego mordercy z niemczech ?
co sadzicie o tym nieoficjalnym ale widocznym saportowaniu HELLSOM przez NINE SIX mc ?

Po co pisac o czyms co wszyscy widzą i wiedzą .
Jesli musisz o takie żeczy pytać to i tak nie zrozumiesz odpowiedzi .

 

#11 2012-11-08 15:50:28

człowiek

Gość

Re: HELLS ANGELS

Nielot napisał:

ty sie Cuba o swoje zdrowie nie boisz ??

kiełbasaWczoraj 15:42:51


to ten cuba z Luzina ? jego kolory wyjaśniają jego nienawiść do aniołów i chęć bicia piany

dla zainteresowanych posiadam namiary na tego pieniacza teraz chyba ma 2 -3 meliny w wejherowie ale łatwo go wytropić i sprawdzić czy nie ma "dresika" czynnie udziela sie na naszej klasie...
odnosze wrażenie ze Nielot i kiełbasa to ta sama osoba i tu zrodziło mi się oczywiste pytanie z jakiej frakcji jet ten Nielot / kiełbasa ?
z Hells Angels mc ?
czy z Nine Six mc ?
Hells Angels mc sa ludzmi którzy potrafią sami rozwiązywać swoje problemy o czym wszyscy wiemy .
No to jakim trzeba być z qr..y synem by oferować czyjeś namiary i mieć nadzieje ze cudzymi rękoma załatwi się swoje brudy ?
czy naprawde ten Nielot / kiełbasa miał nadzieję ze napusci kogoś na swojego wroga bo sam nie potrafi załatwić swoich problemów ?
Czy srodowisko motocyklowe już osiągnęło dno ?
W takiej sytuacji nie dziwi mnie już postawa Gremium mc szacun panowie !

 

#12 2012-11-12 13:06:31

wolny ejździec

Gość

Re: HELLS ANGELS

a no widze że nie macie pojecia o czym mówicie ... a to wam najbardzie guuuuuul skoczył że nie dostajecie przezentów hehehe

 

#13 2013-02-27 20:24:21

ja

Gość

Re: HELLS ANGELS

Uwielbiam Hells angels piszą świetne książki teraz czekam na tomik poezji

 

#14 2013-03-05 17:49:25

NiteMare

Gość

Re: HELLS ANGELS

ja napisał:

Uwielbiam Hells angels piszą świetne książki teraz czekam na tomik poezji

No może będzie nowa a to za sprawą pana Micheal Dollard Plante


HELLS ANGELS OD ŚRODKA
czyli
HISTORIA CZŁOWIEKA KTÓRY ROZPRACOWAŁ GANG MOTOCYKLOWY - EAST END HELLS ANGELS MC VANCOUVER


   Pod koniec 2012 roku, były tajny agent policji ( RCMP ) Michaela Plante na spotkaniu z dziennikarką śledczą Vancouver Sun - Kim Bolan opowiedział historię rozpracowania chapteru EAST END w Vancouver.

Cz. I - POZNAWANIE HELLS ' ÓW

   Micheal Dollard Plante urodził się w North Vancouver 6 stycznia 1967 roku. Matka nauczycielka  samotnie wychowywała syna i dwie córki ,często zmieniali miejsce zamieszkania w poszukiwaniu odpowiedniej pracy, dobrze poznali Kolumbie Brytyjską a w szczególności Vancouver, Revelstoke, Powell River, Chilliwack, New Westminster, Burnaby.  Do momentu zdania matury w Burnaby’s Cariboo Hill w 1986r. Micheal zmienił 11 szkół. Wszędzie był nowy , nigdy nikogo dobrze nie poznał, dlatego wcześnie uświadomił sobie, że trzeba mieć coś co przyda się w późniejszym życiu.
   Lubił sport lecz z powodu choroby Perthesa do 12-13 roku życia nie mógł go uprawiać. Wychowywał się w Lower Mainland, dzielnicy Vancouver ( Kanada ), uwielbiał coroczne wycieczki na wystawę Pacific National Exhibition, gdzie w jednym z pawilonów mógł zwiedzać stoisko policji. Zaowocowało to nieodpartą chęcią wstąpienia do policji Vancouver. Niestety warunki fizyczne jakimi obdarzyła go natura nie pozwoliły na realizację planów w jakiejkolwiek formacji policyjnej. Będąc starszym wyprowadził się z domu i zaczął uprawiać rugby, podnoszenie ciężarów, piłkę nożną i baseball. Plante był wysportowany, pracowity i towarzyski.
   Walczył jednak z atakami paraliżującego lęku, który uniemożliwiał mu opuszczanie domu. "Czułem się jakbym miał piłkę w gardle i dusił się. Wtedy nic nie mogłem jeść" - mówił. Nie mógł wstać z łóżka, lekarz rozpoznawał przeważnie grypę lecz później specjalista zasugerował że może to być związane ze stresem. To spowodowało że w wieku 15 lat nie ukończył 10 klasy. Nauczył się  radzić sobie sam, jak dorosły i umysł zapanował nad ciałem.
    Plante jest dumny z tego , że całe życie ciężko pracował. Będąc nastolatkiem pracował w magazynie i McDonaldzie na Lougheed Mall, gdzie poznał wiele dziewcząt z Centennial High Girls. Po maturze w 1986 roku rozpoczął pracował w Canadian Tire,  jego dziewczyna miała samochód a on planował kupić dom i nie wracać do nauki. Zmienił jednak pracę i wrócił jako ochroniarz do McDonalda, w centrum Granville, tam pracował do 1987 r. Był to kolejny etap który potem pozwolił mu na pracę bramkarza w nocnych klubach w centrum Vancouver. Cieszył się życiem. W klubach odbywały się koncerty "LIVE" a po występach często niespodziewanie, na drinka, wpadały gwiazdy rocka. W tym czasie jako bramkarz w Coconuts Club na Kinsway w Burnaby pod koniec lat 80 poznał przyszłych Hells'ów, których później pomoże wsadzić do więzienia.
     Dziesięć lat temu przeniknął do chapteru Hells Angels MC - East End, jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych na świecie. Początkowo robił to na własną rękę, potem został poufnym informatorem i ostatecznie agentem policji. Dokumentował przestępczą działalność w clubhousie na East Georgia i poza nim. Współpraca z policją zaowocowała oskarżeniem i skazaniem 12 członków klubu za takie przestępstwa jak: handel kokainą, metamfetaminą, wymuszenia, zorganizowanie grupy przestępczej, posiadanie broni, granatów i obrazę sądu. Jednym słowem z elity chapteru zostały strzępy.
   Po zakończeniu długotrwałej operacji pod kryptonimem E-Pandora prowadzonej przez Royal Canadian Mounted Police ( RCMP ), w serii ekskluzywnych wywiadów dla The Vancouver Sun, 46 letni Micheal Plante po raz pierwszy opowiedział swoją historię. Było to możliwe dopiero po postawieniu zarzutów ostatniemu memberowi Hells Angels East End Chapter - John'nowi Punko i zakończeniu dochodzenia z dniem 30 października 2012 r. Rozmowy odbyły się w północnoamerykańskim mieście.
   Ze względów bezpieczeństwa Plante używa innych danych personalnych i nie ujawnia miejsca zamieszkania.

 

#15 2013-03-05 18:38:10

NiteMare

Gość

Re: HELLS ANGELS

wiczas napisał:

adam napisał:

pewnie tego cube chcieli zadenuncjowac ( pod...lic ) szefom z HA chłopaki z nine sixZ tego ich smiesznego bad-stanting wynika ze te smieszne szpanujące chłopaki w swoich smiesznych niebieskich kubraczkach nawet zasad nie znaja
Aby wrzucic kogokolwiek na bad-stanting musi on byc członkiem klubu czyli " memberem " a z tego co widać na nielicznych zdjeciach był on kandydatem " prospectem " i tu w kazdym NORMALNYM KLUBIE ZNAJACYM ZASADY widomo ze kandydat zostaje członkiem lub nie . W każdym  klubie znającym zasady kandydat jest usuwany lub odchodzi sam i nie zostaje członkiem z jakis przyczyn . Ale w żadnym klubie kandydat " prospekt " nie jest złosliwie z bezsilności klubu zamieszczany na ich smiesznym bad-stanting . Naprawde żenada żenada i jeszcze raz żenada i to są nasze rodzime kluby udajace MC
wstyd i żenada

Podpisuje się pod wszystkim co tu napisano na temat nine six mc NIE ZNAJA ZASAD !! Kiedyś obecny prezydent jednego z chapterów rozpoczął dyskusje na temat 1% . Przekonywał on cały chapter ze jeden z członków może i powinien naszyć sobie 1% gdyż kiedyś w młodości odbywał jakąś kare pozbawienia wolności

Mam pytania za przysłowiowe 5 pkt.

1/. Kto i od kogo, wg Was Panowie, może otrzymać status Bad Standing lub Badstanding ?
2/. Kto i kiedy może nosić naszywkę 1% i pokażcie mi HA który ją nosi ?
3/. Kto i dlaczego może nosić naszywkę np. 13 i nie oznacza ona BMC lub 69 ?
4/. Co możecie "powiedzieć" o naszywce "Filthy Few" ?

Czekam na odpowiedzi i podpowiedzi

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pracownik ochrony łódź Podłogi Kurs hotel Wałcz