Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#46 2013-03-18 20:32:48

support81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

wiczas napisał:

a ten znowu z pod czegoś wypełz

Kamienia sie mowi

 

#47 2013-03-18 23:08:06

mada faka

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Wszyscy k...a jesteście żenujący. Ja rozumiem, brak wiosny, ale bez przesady. Weźcie się umówcie, dajcie se po razie, a nie pieprzycie jak dzieci. Na ch.. tu się wszyscy spuszczacie nad tematem? Takie dyskusje to sobie mogą prowadzić fiutki które nic nie widzą i potrzebują dowartościowania się anonimowo bo w życiu codziennym, nawet jeśli są w temacie to widać maja z tym problem, więc wolą się spuszczać w necie.

 

#48 2013-03-19 10:05:58

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

mada faka support lidla napisał:

co wy robicie ? nic nie wieciw ! zachowujecie sie jak dzieci ! gorzej niz satere baby ! na komedzie juz teraz wszystko wiedza ! masakra swistak zawija sreberka ! zaraz nas zamkna ! jedyny ratunek : zlikwidowac forum ! zniszczyc komputery ! zakopac motory ! kaski oddac jako dary do glodujacych w krajach III swiata ! uwaga mozecie byc sledzeni ! 07 znowu nadaje ! uwaga na świstaka !

Mada faka support lidla czyli makak z fiutem support bydła 8). Właśnie wróciłem z jazdy  skuterem ( śnieżnym oczywiście ) bo przyjebało 20 cm śniegu i mam jedną świeżą myśl. Przejrzyj moje posty, przeczytaj i postaraj się wyciągnąć rzeczowe wnioski i odpowiedz mi na poruszone tam kwestie i zadane pytania. Potem się odezwij do mnie. A jak nie , to po jakiego fucka zachowujesz się jak stara baba i zabierasz głos na temat głodujących, dzieci itp z tym to do innych organizacji i na inne fora.

No qurwa nie ma to jak jazda bez kasku po polach, tera ciał stara babo, zapierdalam na popołudniówkę. Nocą po powrocie zakopie w śniegu kask, po roztopach nie będę musiał go myć sic  and ,

 

#49 2013-04-09 23:56:56

Fuck The System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Oj oj, wy wszyscy razem wzięci to jakieś obrzygane sieroty jesteście. Piszecie jakieś z palca wyssane bzdury, zero faktów, podniecacie się tym jak jakieś małolaty, więc pewnie nimi jesteście. W dupie byliście i gówno widzieliście misie kolorowe. Czarnuchy zapierdalały i nadal zapierdalają kanałami i to się nie zmieni  bo to ich zasrana natura, do nich dołączą jeszcze złoci i założą kółko wzajemnej adoracji i będą dumać jak się postawić Aniołom. Tu jest właśnie odpowiedź na wcześniejsze pytanie jednego z was.....dlaczego czarnuchy złoci i jeszcze inne analne penetratory kiziające się wzajemnie po jajcach trzymają się razem i próbują działać przeciw Aniołom?....Ponieważ solo są za ciency a w kupie zawsze cieplej i raźniej. Dodać do czarnego gówna złote szczochy i macie kuźwa szambo. Tyle w temacie. Nie ukrywam, że czytając te wasze wpisy nieźle się ubawiłem...dzięki wam za to.

 

#50 2013-04-10 08:24:07

hmmm

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

Fuck The System ty to dopiero madry i elokwentny jestes aż żal


NSFFNS

support 81 ?

 

#51 2013-04-10 08:37:56

Cracked System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Fuck The System napisał:

Oj oj, wy wszyscy razem wzięci to jakieś obrzygane sieroty jesteście. Piszecie jakieś z palca wyssane bzdury, zero faktów, podniecacie się tym jak jakieś małolaty, więc pewnie nimi jesteście. W dupie byliście i gówno widzieliście misie kolorowe. Czarnuchy zapierdalały i nadal zapierdalają kanałami i to się nie zmieni  bo to ich zasrana natura, do nich dołączą jeszcze złoci i założą kółko wzajemnej adoracji i będą dumać jak się postawić Aniołom. Tu jest właśnie odpowiedź na wcześniejsze pytanie jednego z was.....dlaczego czarnuchy złoci i jeszcze inne analne penetratory kiziające się wzajemnie po jajcach trzymają się razem i próbują działać przeciw Aniołom?....Ponieważ solo są za ciency a w kupie zawsze cieplej i raźniej. Dodać do czarnego gówna złote szczochy i macie kuźwa szambo. Tyle w temacie. Nie ukrywam, że czytając te wasze wpisy nieźle się ubawiłem...dzięki wam za to.

Ja się za to wspaniale ubawiłem po twojej wypowiedzi. Podręcznikowy przykład jak można wyprać komuś mózg. Ex-"czarne gówno" i ex-"żółte szczochy", które zostało wyjebane na badstanding (czyli wg twojego rozumowania najgorsze ścierwo i pomyje) zostaje chętnie przyjęte do twoich wspaniałych i szlachetnych aniołów. Naczytałeś się sonnego bargera i fikcja literacka pomieszała ci się z rzeczywistością. To jest dopiero frajerstwo w czystej postaci.

 

#52 2013-04-10 12:00:50

Fuck The System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Cracked System napisał:

Fuck The System napisał:

Oj oj, wy wszyscy razem wzięci to jakieś obrzygane sieroty jesteście. Piszecie jakieś z palca wyssane bzdury, zero faktów, podniecacie się tym jak jakieś małolaty, więc pewnie nimi jesteście. W dupie byliście i gówno widzieliście misie kolorowe. Czarnuchy zapierdalały i nadal zapierdalają kanałami i to się nie zmieni  bo to ich zasrana natura, do nich dołączą jeszcze złoci i założą kółko wzajemnej adoracji i będą dumać jak się postawić Aniołom. Tu jest właśnie odpowiedź na wcześniejsze pytanie jednego z was.....dlaczego czarnuchy złoci i jeszcze inne analne penetratory kiziające się wzajemnie po jajcach trzymają się razem i próbują działać przeciw Aniołom?....Ponieważ solo są za ciency a w kupie zawsze cieplej i raźniej. Dodać do czarnego gówna złote szczochy i macie kuźwa szambo. Tyle w temacie. Nie ukrywam, że czytając te wasze wpisy nieźle się ubawiłem...dzięki wam za to.

Ja się za to wspaniale ubawiłem po twojej wypowiedzi. Podręcznikowy przykład jak można wyprać komuś mózg. Ex-"czarne gówno" i ex-"żółte szczochy", które zostało wyjebane na badstanding (czyli wg twojego rozumowania najgorsze ścierwo i pomyje) zostaje chętnie przyjęte do twoich wspaniałych i szlachetnych aniołów. Naczytałeś się sonnego bargera i fikcja literacka pomieszała ci się z rzeczywistością. To jest dopiero frajerstwo w czystej postaci.

AFFA!!

 

#53 2013-04-10 12:15:53

Fuck The System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Cracked System napisał:

Fuck The System napisał:

Oj oj, wy wszyscy razem wzięci to jakieś obrzygane sieroty jesteście. Piszecie jakieś z palca wyssane bzdury, zero faktów, podniecacie się tym jak jakieś małolaty, więc pewnie nimi jesteście. W dupie byliście i gówno widzieliście misie kolorowe. Czarnuchy zapierdalały i nadal zapierdalają kanałami i to się nie zmieni  bo to ich zasrana natura, do nich dołączą jeszcze złoci i założą kółko wzajemnej adoracji i będą dumać jak się postawić Aniołom. Tu jest właśnie odpowiedź na wcześniejsze pytanie jednego z was.....dlaczego czarnuchy złoci i jeszcze inne analne penetratory kiziające się wzajemnie po jajcach trzymają się razem i próbują działać przeciw Aniołom?....Ponieważ solo są za ciency a w kupie zawsze cieplej i raźniej. Dodać do czarnego gówna złote szczochy i macie kuźwa szambo. Tyle w temacie. Nie ukrywam, że czytając te wasze wpisy nieźle się ubawiłem...dzięki wam za to.

Ja się za to wspaniale ubawiłem po twojej wypowiedzi. Podręcznikowy przykład jak można wyprać komuś mózg. Ex-"czarne gówno" i ex-"żółte szczochy", które zostało wyjebane na badstanding (czyli wg twojego rozumowania najgorsze ścierwo i pomyje) zostaje chętnie przyjęte do twoich wspaniałych i szlachetnych aniołów. Naczytałeś się sonnego bargera i fikcja literacka pomieszała ci się z rzeczywistością. To jest dopiero frajerstwo w czystej postaci.

...niestety też w HA się im też nie wyszło, ojeeeej, a dlaczego? Bo byli właśnie kim byli!!! Dostali szanse ale byli za ciency....teraz pewnie w kierunku Bandidos się będą pchali to ostatnia możliwość i  pewnie się im uda bo w lizaniu dupy maja już wprawę, a złoci i tak idą na ilość a nie na jakość.
Z mojej strony temat zamykam, powodzenia w polemizowaniu. Pa pa misie kolorowe.

 

#54 2013-04-10 12:35:57

Cracked System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

affa sraffa. Co jest warte to wasze affa wypowiadane przez ex-membera ze statusem badstanding, który wcześniej wypowiadał xffx. Ta kwestia powinna być święta, dzisiaj affa, jutro yffy, po h.. to wam w ogóle. Polskie ha składa się w większości z takich odpadów, już kilkukrotnie to było tutaj wałkowane i jeśli cię ta prawda to boli to poczytaj dla ukojenia i utwardzenia się w swoim stanowisku sonnego, który pisze niejednokrotnie gorsze bzdury niż na niejednym podrzędnym forum. Kolejny, który się bajek nasłuchał, lub sam je tworzy. Do czasu, bracia ci jeszcze pokażą o co w tym affa chodzi, chyba, że to ty pokażesz im. Zapytaj grubego z gd co on na to.

 

#55 2013-04-10 22:04:54

Cracked System

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Niezależnie od tego co tutaj się napisze wiesz swoje, podobnie jak ja. Jeden czy pięć wątków więcej nie zmieni niczego. Jeden wybierze taką drogę, drugi inną ktoś się odnajdzie a ktoś nie. Sam jednak wiesz, że propagandy lubicie używać, czy nawet nadużywać.

 

#56 2013-04-11 13:19:39

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Fuck The System napisał:

Cracked System napisał:

Fuck The System napisał:

Oj oj, wy wszyscy razem wzięci to jakieś obrzygane sieroty jesteście. Piszecie jakieś z palca wyssane bzdury, zero faktów, podniecacie się tym jak jakieś małolaty, więc pewnie nimi jesteście. W dupie byliście i gówno widzieliście misie kolorowe. Czarnuchy zapierdalały i nadal zapierdalają kanałami i to się nie zmieni  bo to ich zasrana natura, do nich dołączą jeszcze złoci i założą kółko wzajemnej adoracji i będą dumać jak się postawić Aniołom. Tu jest właśnie odpowiedź na wcześniejsze pytanie jednego z was.....dlaczego czarnuchy złoci i jeszcze inne analne penetratory kiziające się wzajemnie po jajcach trzymają się razem i próbują działać przeciw Aniołom?....Ponieważ solo są za ciency a w kupie zawsze cieplej i raźniej. Dodać do czarnego gówna złote szczochy i macie kuźwa szambo. Tyle w temacie. Nie ukrywam, że czytając te wasze wpisy nieźle się ubawiłem...dzięki wam za to.

Ja się za to wspaniale ubawiłem po twojej wypowiedzi. Podręcznikowy przykład jak można wyprać komuś mózg. Ex-"czarne gówno" i ex-"żółte szczochy", które zostało wyjebane na badstanding (czyli wg twojego rozumowania najgorsze ścierwo i pomyje) zostaje chętnie przyjęte do twoich wspaniałych i szlachetnych aniołów. Naczytałeś się sonnego bargera i fikcja literacka pomieszała ci się z rzeczywistością. To jest dopiero frajerstwo w czystej postaci.

...niestety też w HA się im też nie wyszło, ojeeeej, a dlaczego? Bo byli właśnie kim byli!!! Dostali szanse ale byli za ciency....teraz pewnie w kierunku Bandidos się będą pchali to ostatnia możliwość i  pewnie się im uda bo w lizaniu dupy maja już wprawę, a złoci i tak idą na ilość a nie na jakość.
Z mojej strony temat zamykam, powodzenia w polemizowaniu. Pa pa misie kolorowe.

Nie wiem jak zacząć:
1/ Panowie to nie, bo na PANA trzeba mieć wygląd, pieniądze i pochodzenie.
2/ Bikerzy też chyba nie, bo ci się nie obrzucają inwektywami.
WIEM
3/ MOTOCYKIŚCI Z BOŻEJ ŁASKI i ci mogą się wyzywać, obrażać jeden drugiego. Pisać o szczochach i gównie.

  Zatem Motocykliści z bożej łaski - przestańcie palić zioła z nieznanych pól i wciągać kiepskiej jakości ścieżki. Zresetujcie mózgi i pomyślcie, jeśli możecie, nad tym co wypisujecie. Odpalcie motory, jeśli macie, wyjedźcie na prostą i zapierdolcie w coś twardego.
  Potem możecie rozpocząć sezon. To na tyle. Zrobiło się ciepło więc jadę dać w rurę, by

 

#57 2013-04-15 17:12:06

DJ

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc - przypadek nie do ogarnięcia

 

#58 2013-04-15 19:33:34

dziewiecpizdaszesc

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS  mc napisał:

I co gadajcie co chcecie dupki trole komputerowe a my jestesmy najlepsi czy wam sie to podoba czy nie ! Gdy wy trolujecie przed komputerami my po raz szósty tak  SZÓSTY  zorganizowalismy  " MOTO KREW " jestesmy lepsi niz kongres z " MOTO SERCEM " nasza zbiórka była szybciej !!!!!!! Przyjechało jak zawsze duzo naszych przyjacół i kolegów oraz innych motocyklistów ! My juz na moto smigamy a wy dalej trolujecie na forum .  Nara a teraz ide posmigac na moim moto

Po h.. tu wchodzisz w ogóle pajacu, idź krew lepiej oddaj.

 

#59 2013-04-15 21:10:01

ciepły eryk

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

Wchodze tu bo chce wam uswiadomic że jestesmy jedynym najwiekszym rdzennie Polskim niezaleznym klubem motocyklowym MC !

I chce wam uswiadomic że możecie też przystapic do nas do naszej wielkiej niebieskiej rodziny ! Mamy drzwi otwarte dla wszystkich motocyklistów , nie jedna FG powstała tylko dzieki nam i naszej pomocy . Zamiast obrzucać się tu epitetami możecie dołączyć do naszej wielkiej rodziny wystarczy podjechać porozmawiac zadeklarować sie to naprawde nie boli

Ja jestem zainteresowany, a zrobicie mi kaczorka?

 

#60 2013-04-15 22:09:33

junior

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

nie no ja nie wierze że ktoś może być na tyle głupi. Ktoś ewidentnie próbuje obrazic 96mc podszywajac sie pod jednego z memberow i wypisujac tu takie durnoty. olejcie go nie odpowiadajce na jego posty

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kurs makijażu