Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#61 2013-04-17 03:03:01

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Ja pierd....! To chyba nie prawdziwe! Nie, no to musi byc nieprawdziwe, bo inaczej to przejebane.

Offline

 

#62 2013-04-21 19:32:24

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc czy Pan, Panie nie jest przypadkiem ze straży miejskiej albo coś ...

Offline

 

#63 2013-04-21 21:00:12

admin

Administrator

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

ty Rychu a moze ty z CBŚ albo z Prokuratury jesteś ?


ja jestem motocyklista czynnym motocyklista z Najwiekszego Polskiego klubu MC i wypraszam sobie takie insynuacje





NSFFNS

kolego NS mc ostrzeżenie dla Ciebie.jesteś monotematyczny !!!

Offline

 

#64 2013-04-22 11:30:05

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

ty Rychu a moze ty z CBŚ albo z Prokuratury jesteś ?


ja jestem motocyklista czynnym motocyklista z Najwiekszego Polskiego klubu MC i wypraszam sobie takie insynuacje





NSFFNS

Czyli Wektor 250 z komunii nadal jeździ?Coraz lepsze te chińskie motorki robią

Offline

 

#65 2013-04-23 23:39:00

Free ruder

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

I chce wam uswiadomic że możecie też przystapic do nas do naszej wielkiej niebieskiej rodziny !

Przecież macie posterunki w każdej pipiduwie. Mało wam jeszcze ? Poza tym mnie tam z niebieskimi nie po drodze. Bawcie się sami.

A tak w ogóle strasznie spięty jesteś. Poluzuj stringi i dla relaksu wpisz na youtube

The Blue Oyster Bar - Best Threesome Scenes HQ

 

#66 2013-04-24 00:58:58

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

ty Rychu a moze ty z CBŚ albo z Prokuratury jesteś ?


ja jestem motocyklista czynnym motocyklista z Najwiekszego Polskiego klubu MC i wypraszam sobie takie insynuacje





NSFFNS

Poczytałem posty i przeanalizowałem jak dr FREUD. No chłopie tzn.  NS mc, masz poważne obsunięcie sufitu 8). Sufit uciska ci móżdżek w miejscu NPkMC, w związku z tym wszytko ci miga. Dlatego radzę wizytę u lekarza i zacznij leczyć nogi bo na głowę za późno.
  Wczoraj popołudniu byłem w Poźrzadle a tam w Forcie hujnia to zajechałem na kawę do Nevady.

 

#67 2013-04-24 07:54:30

SpeedTriple

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NiteMare napisał:

NS mc napisał:

ty Rychu a moze ty z CBŚ albo z Prokuratury jesteś ?


ja jestem motocyklista czynnym motocyklista z Najwiekszego Polskiego klubu MC i wypraszam sobie takie insynuacje





NSFFNS

Poczytałem posty i przeanalizowałem jak dr FREUD. No chłopie tzn.  NS mc, masz poważne obsunięcie sufitu 8). Sufit uciska ci móżdżek w miejscu NPkMC, w związku z tym wszytko ci miga. Dlatego radzę wizytę u lekarza i zacznij leczyć nogi bo na głowę za późno.
  Wczoraj popołudniu byłem w Poźrzadle a tam w Forcie hujnia to zajechałem na kawę do Nevady.

Jak to, największy Clubhouse największego klubu MC się nie podoba? Uważaj co piszesz! Przyjedź na RBiM i nam to powiedz w twarz, tylko przed komputerem jesteś mocny! A tak z innej beczki - zapraszam do wielkiej niebieskiej rodziny, nawet dla takich jak ty jest tam miejsce, ogarnięci bracia ci wytłumaczą i będzie gitara.

 

#68 2013-04-24 18:52:13

mt01

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Oj oj oj, chłopaki się śmieją z biednego enesia emcecia, przecież ma największą łopatkę, pewnie zazdroszczą. Zabierz zabawki i znajdź inną piaskownicę, większą od tej. Ino zapnij kubraczek i butków nie zamocz.

 

#69 2013-04-24 22:24:34

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NS mc napisał:

Nie mam pojęcia czemu się naśmiewacie . Najlepiej się nasmiewać udaja wielkiego motocykliste ! ja chociaż napisałem z jakiego jestem klubu , napisałem nazwe swojego klubu fakt nie podałem chapteru ale wy nawet tyle nie napisaliscie tylko jakis wymyslony nick z głowy i sie nasmiewac ? tak to kazdy potrafi !


A w Poźrzadle wiadomo codziennie imprez nie ma ale za to jak już są to są przeogromne jak nie wiezycie zapraszam do naszej galerii na naszej stronie



NSFFNS

NS mc - Przeczytaj to uważnie.
- Pisanie kto jest skąd jest nie istotnie. Np. mogę napisać że jestem z Łabędzi, Bachusa, Gremium, Boxer, Żelaznych, Orła czy Cruisera bo znam na tyle te kluby że mogę upodobnić swoje powiązania z nimi.
- Bezkrytyczne podchodzenie do tego co robisz źle świadczy o tobie i twoim sposobie myślenie.
- Jak pamiętam to ty wciąłeś się ze swoją mantrą i próbujesz udowodnić rzecz nie do udowodnienia bo każdy kumaty  wie jak jest. I to powoduje, że drzemy z ciebie łacha.
Zatem zdejmij klubową kapotę popatrz na nią i pomyśl nad marnością istnienia i swojego zachowania. Ja ze swej strony przed wczoraj puknąłem ok 240 km swoją katarynką dla sprawdzenia czy dupa mnie nie za boli ale jest ok. Sezon rozpoczęty.

 

#70 2013-04-25 20:25:43

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NiteMare napisał:

NS mc napisał:

Nie mam pojęcia czemu się naśmiewacie . Najlepiej się nasmiewać udaja wielkiego motocykliste ! ja chociaż napisałem z jakiego jestem klubu , napisałem nazwe swojego klubu fakt nie podałem chapteru ale wy nawet tyle nie napisaliscie tylko jakis wymyslony nick z głowy i sie nasmiewac ? tak to kazdy potrafi !


A w Poźrzadle wiadomo codziennie imprez nie ma ale za to jak już są to są przeogromne jak nie wiezycie zapraszam do naszej galerii na naszej stronie



NSFFNS

NS mc - Przeczytaj to uważnie.
- Pisanie kto jest skąd jest nie istotnie. Np. mogę napisać że jestem z Łabędzi, Bachusa, Gremium, Boxer, Żelaznych, Orła czy Cruisera bo znam na tyle te kluby że mogę upodobnić swoje powiązania z nimi.
- Bezkrytyczne podchodzenie do tego co robisz źle świadczy o tobie i twoim sposobie myślenie.
- Jak pamiętam to ty wciąłeś się ze swoją mantrą i próbujesz udowodnić rzecz nie do udowodnienia bo każdy kumaty  wie jak jest. I to powoduje, że drzemy z ciebie łacha.
Zatem zdejmij klubową kapotę popatrz na nią i pomyśl nad marnością istnienia i swojego zachowania. Ja ze swej strony przed wczoraj puknąłem ok 240 km swoją katarynką dla sprawdzenia czy dupa mnie nie za boli ale jest ok. Sezon rozpoczęty.

No i dałeś,teraz kolo przez miecha nic nie napisze bo będzie kminił o co Ci chodzi...

Offline

 

#71 2013-05-20 23:20:50

hyhyhy

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Z początku myślałem, że wy tak dla jaj się użeracie, z nudów, bo wiosny nie widać, bo ch.. wie co. Ale wy tak serio, serio się tu przepychacie. To dalej ujadajcie jak kundle bo najwyraźniej tylko to wam pozostało. Już niżej upaść nie można
Aaaa, nie należę do żadnego klubu, chociaż kilka z nich szanuję, i tak przyglądając się z boku tej całej papce, jaką tu serwujecie, dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak wy nigdzie by nie przyjęto, nikt sobie w kolano nie strzeli

 

#72 2013-05-21 10:39:39

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

hyhyhy napisał:

Z początku myślałem, że wy tak dla jaj się użeracie, z nudów, bo wiosny nie widać, bo ch.. wie co. Ale wy tak serio, serio się tu przepychacie. To dalej ujadajcie jak kundle bo najwyraźniej tylko to wam pozostało. Już niżej upaść nie można
Aaaa, nie należę do żadnego klubu, chociaż kilka z nich szanuję, i tak przyglądając się z boku tej całej papce, jaką tu serwujecie, dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak wy nigdzie by nie przyjęto, nikt sobie w kolano nie strzeli

Przecież nie wiadomo kim kto jest, a podpisywać się może jako każdy - stąd ta sieczka. Anonimowo zawsze bezpieczniej się leczy kompleksy...

Offline

 

#73 2013-05-24 21:21:15

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

hyhyhy napisał:

Z początku myślałem, że wy tak dla jaj się użeracie, z nudów, bo wiosny nie widać, bo ch.. wie co. Ale wy tak serio, serio się tu przepychacie. To dalej ujadajcie jak kundle bo najwyraźniej tylko to wam pozostało. Już niżej upaść nie można
Aaaa, nie należę do żadnego klubu, chociaż kilka z nich szanuję, i tak przyglądając się z boku tej całej papce, jaką tu serwujecie, dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak wy nigdzie by nie przyjęto, nikt sobie w kolano nie strzeli

Aleś przyjebał po miesiącu i zacząłeś ujadać. Osobiście forum jako takie traktuję jako miejsce wymiany poglądów. przedstawienia argumentów, lansownania się itp. Jeśli ktoś kogoś opluwa to jego sprawa a jeśli trafi się coś takiego jak NS mc to jest okazja podarcia łacha z typa.

 

#74 2013-06-03 23:29:51

hyhyhy

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

NiteMare napisał:

hyhyhy napisał:

Z początku myślałem, że wy tak dla jaj się użeracie, z nudów, bo wiosny nie widać, bo ch.. wie co. Ale wy tak serio, serio się tu przepychacie. To dalej ujadajcie jak kundle bo najwyraźniej tylko to wam pozostało. Już niżej upaść nie można
Aaaa, nie należę do żadnego klubu, chociaż kilka z nich szanuję, i tak przyglądając się z boku tej całej papce, jaką tu serwujecie, dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak wy nigdzie by nie przyjęto, nikt sobie w kolano nie strzeli

Aleś przyjebał po miesiącu i zacząłeś ujadać. Osobiście forum jako takie traktuję jako miejsce wymiany poglądów. przedstawienia argumentów, lansownania się itp. Jeśli ktoś kogoś opluwa to jego sprawa a jeśli trafi się coś takiego jak NS mc to jest okazja podarcia łacha z typa.

Poglądy wymienia się przy stole zakraplając mocnym trunkiem i patrząc rozmówcy w oczy, na forach się ujada bo podobno w mordę nie biją (tak słyszałem ale się z tym nie zgodzę). Miłego darcia łacha, w takim razie, Panowie!

 

#75 2013-06-04 09:53:00

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

hyhyhy napisał:

NiteMare napisał:

hyhyhy napisał:

Z początku myślałem, że wy tak dla jaj się użeracie, z nudów, bo wiosny nie widać, bo ch.. wie co. Ale wy tak serio, serio się tu przepychacie. To dalej ujadajcie jak kundle bo najwyraźniej tylko to wam pozostało. Już niżej upaść nie można
Aaaa, nie należę do żadnego klubu, chociaż kilka z nich szanuję, i tak przyglądając się z boku tej całej papce, jaką tu serwujecie, dochodzę do wniosku, że takich ludzi jak wy nigdzie by nie przyjęto, nikt sobie w kolano nie strzeli

Aleś przyjebał po miesiącu i zacząłeś ujadać. Osobiście forum jako takie traktuję jako miejsce wymiany poglądów. przedstawienia argumentów, lansownania się itp. Jeśli ktoś kogoś opluwa to jego sprawa a jeśli trafi się coś takiego jak NS mc to jest okazja podarcia łacha z typa.

Poglądy wymienia się przy stole zakraplając mocnym trunkiem i patrząc rozmówcy w oczy, na forach się ujada bo podobno w mordę nie biją (tak słyszałem ale się z tym nie zgodzę). Miłego darcia łacha, w takim razie, Panowie!

Myślę a nawet jestem przekonany, że poglądy należy wymieniać bez zakrapiania. Picie alkoholi łącznie z wymianą poglądów nie idzie w parze. Po wymianie poglądów można się nawalić do imemtu gaworząc o dupach, motorach i przejechanych kilometrach

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl