Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-10-10 09:04:38

jerzy666

Nowy użytkownik

Punktów :   

Konflikt dużych klubów przy granicy

Byli zaangażowani również Polacy:

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article … F131009436

Offline

 

#2 2013-10-10 15:19:48

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

No to grubo, będzie się działo.

Offline

 

#3 2013-10-11 19:52:08

jerzy666

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

Trochę więcej wiadomo, wszystkie ofiary to członkowie Hells Angels a podobno to oni właśnie zaatakowali:

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article … /131019888

Offline

 

#4 2013-10-12 00:07:10

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

będzie ładny gnój...

Offline

 

#5 2013-10-17 09:05:07

chomik

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

Juz jest bagno a będzie wieksze

Offline

 

#6 2013-10-18 10:51:25

NiteMare

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

To jest mój post sprzed roku. Widzę Panowie że nie "czaicie" co to MC a w szczególności 1%-percenters.

2012-11-26 17:44:06
NiteMare
Gość
Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE
eRKa napisał:

Jakie by nie wesżły, to tego sex drugs and cash nikt poza klubowymi nie powącha, także zysk dla postronnych żaden. Jedyne co z pewnością będą rozdawać wszystkim którzy według nich sobie zasłużą, w promocji czy bez, to wpierdol. Za darmo i do syta. Czy to taki znowu zysk dla polskiej sceny motocyklowej...

Co do Gremium na tej liście- w Europie mieli już starcia z niektórymi z wymienionych klubów i nie wyszli z nich jako przegrani, także są siłą z którą w Europie wszyscy gracze będą się liczyć.

NiteMare
Right, right. Proszę nie mylić i nie mieszać sceny motocyklowej a środowiska klubów MC , w szczególności klubów 1%. Kto zna to środowisko to wie o czym piszę.

Ostatnio edytowany przez NiteMare (2013-10-18 10:52:38)

Offline

 

#7 2013-10-18 15:03:15

jerzy666

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

Nie wiem co ma Gremium do treści tego wątku, zresztą ogólnie Twój post nie wnosi niczego.

Zastrzelony został polski member HA z Wrocławia. Przyjechał na otwarcie club houseu Outlaws mc i chyba piwo mu nie zasmakowało. Za sprawę wziął się już europol (przynajmniej tak napisał redaktor moto radiatora, więc nie wiadomo na ile to prawda), także myślę, że sprawa na jakiś czas ucichnie i poczekają aż ktoś się wychyli.

Offline

 

#8 2013-10-18 16:47:05

NiteMare

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

To nie idzie o Gremium. Przytoczyłem mój post sprzed roku, żeby Wam Panowie dowieść, zdaję sobie sprawę co to jest 1-percenter. Jedyne co mnie zdziwiło że poszkodowani są tylko po stronie HA. Dlaczego akurat polscy Helsi doznali strat a nie Czescy. Ci pewno byli pilnowani przez ichnie pały wiięc sprawę pewno miał załatwiiç chapter najbliższy polski a nie jeden z trzech tamtejszych. OMC zdawało sobie sprawę co robi więc wypaliło z grubej rury.

Offline

 

#9 2013-10-19 09:08:12

jerzy666

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Konflikt dużych klubów przy granicy

Oglądałem wiadomości czeskie w którym wspominają o tym wydarzeniu (czeski znam trochę), było tam trochę więcej szczegółów, których nie ma w polskim internecie. Poszkodowani byli również czesi, tyle, że akurat polak śmiertelnie. Raczej nie sądzę, aby polscy bracia HA byli aż tak wyrywni aby załatwiać sprawy na obcym podwórku w pojedynkę. Znajdę te wiadomości w wolnej chwili i wrzucę, sfilmowani byli tylko OMC (podczas zatrzymania), wyraźnie widać również polskie rockery.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa restauracja Ciechocinek kierowca uber warszawa pizza kraków Chełm z dowozem