Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów

Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2013-11-18 09:48:59

Kotka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Ślub

WITAM WSZYSTKICH: D

Pisze w takiej bardzo nie typowej sprawie, bo nie bardzo wiem, do kogo mogę się z taka prośbą zgłosić będę wdzięczna za informacje i odpowiedź.

Za rok dokładnie 30.08.2014 r. organizujemy z narzeczonym ślub i chciałam mu zrobić niespodziankę w postaci zjazdu motocyklowego pod kościołem i chciałam się zapytać czy mogłabym Państwa prosić o pomoc dokładnie o kontakt, z kim bym mogła w takiej sprawie się skontaktować. Nadmienię, że to też by była niespodzianka urodzinowa dla niego, bo on akurat będzie obchodził urodziny 31.08.2014 r.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Offline

#2 2013-11-18 16:46:59

admin

Administrator

Punktów :   

Re: Ślub

Ślub

Offline

#3 2013-11-18 17:41:17

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ślub

Jak w Las Vegas to ja chętnie za zwrot kosztów, bez paliwa do motura!

Offline

#4 2013-11-25 11:29:16

Passat

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ślub

Witam serdecznie koleżankę ! Oczywiście kluby motocyklowe organizują parady motocyklowe zlotowe, imprezowe i ślubne a nawet (oby jak najmniej) asysty pogrzebowe. W przypadku naszego klubu i większości klubów jest to sprawa honorowa. Parady ślubne dotyczą z reguły członków klubu . Ważne też jest miejsce (miejscowość) uroczystości. Z pewnością nikt na samą paradę nie będzie gonił przez pół Polski. Najprościej byłoby skontaktować się z najbliższym klubem motocyklowym, pogadać z prezesem (prezydentem) i może się dogadacie. Realizowaliśmy ostatnio paradę ślubną naszej koleżance motocyklistce Beacie nie  będącej członkiem klubu ale to są wyjątki. A przy okazji : Beata od tamtego wydarzenia jest już oficjalnie w naszym motocyklowym gronie. Parada była nietypowa, bo Beata w kasku i sukni ślubnej jechała kierując przystrojonym "URALEM" a w bocznym wózku siedział jej kandydat na mężą ("ach, co to był za ślub....! "). Jak będziesz miała chęć pogadać : www.grom.wtorek.net i tam znajdziesz kontakt. Serdecznie pozdrawiam i pomyślności na poważnej, trudnej i odpowiedzialnej drodze życia !

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www blogi