Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#2 2012-12-19 14:24:49

buczer

Gość

Re: Z FG NA MC

A to ze niby nowosc jakas ze z fg na mc ? Niejedyny tego typu przypadek

 

#3 2012-12-19 14:42:54

Gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

nowość nie, ale nowością jest że Świdnica dostała plecy

 

#4 2012-12-19 16:32:26

buczer

Gość

Re: Z FG NA MC

tzn co rozumiesz pod pojeciem nowosci:) ?

 

#5 2012-12-19 16:34:22

Gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

ze byli wiecznymi prospectami

 

#6 2012-12-19 21:16:43

buczer

Gość

Re: Z FG NA MC

no jak widać nie do końca wiecznymi

 

#7 2013-01-29 11:35:46

mroczny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Taka tam nowość na stronie RR pojawiła się dzisiaj

DaggeRRs MC Poland

Czy ktoś wie skąd są chłopaki ?????? . Jakaś była FG czy tak od razu pełne barwy  ???????
Ciekawi mnie to bo jako luzak jak czytam ile to trzeba poznać spraw i zachowań aby otrzymać pełne barwy a w szczególności barwy i status MC to zastanawiam się jak to działa. Jako Support RR czy G można od razu a jako FG trzeba na to zasłużyć . Pomijam kwestię stopni wtajemniczenia hangaroud , prospekt , member
O co tak naprawdę chodzi . Odnoszę wrażenie , za zaczął się jakiś wyścig ale czy prędkość wpłynie na jakość ???????

Offline

 

#8 2013-02-01 00:00:40

Dragi

Gość

Re: Z FG NA MC

gkcitc napisał:

" .........To przez incydent na ich zlocie RBiM dopuscili do takiej jatki poniekąd dolewając oliwy do ognia ze " black raiders " zostało zdelegalizowan........

Tak dopuścili - wszędzie nie da się być, a zloty robią zajebiste. Jak nie byłeś na tym zlocie, nie widziałeś bezpośrednio zajścia - to przynajmniej nie pierd...ol głupot!!!!

P.S. Nie mówię że 96 jest święte, i jestem zwykłym zlotowiczem RBiM 2009

 

#9 2013-02-03 12:55:07

bandyta

Gość

Re: Z FG NA MC

Szerszen - pierdol....isz synu że głowa boli... z tego co słyszałem to Darrksiders MC powstał z klubu FG który był w kongresie ponad 8 lat, więc nie porównuj ich do ekip, które w jednym sezonie przechodzą cały proces z "prospect FG" na full chapter jakiegoś klubu MC.

 

#10 2013-02-03 19:46:03

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

OUTLAWS? Hahaha o czym ty mówisz, to jest dopiero garstka kolesi, którym się wydaje, że są niewiadomo kim.
Polskie GREMIUM to też w większości tetrycy i niedzielni riderzy, nie ma co ich przyrównywać do G z Niemiec.
A u HA znajdziesz kolesi, którym jak powiesz nazwę BANDIDOS to nie wiedzą o co kaman Poza tym jak można w dresie jeździć motocyklem i to jeszcze w barwach

 

#11 2013-02-05 10:29:08

mroczny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Koledzy chciałem się tylko dowiedzieć kto to jest i na czym polega droga do uzyskania w ten sposób MC a wy sobie ubliżacie .
Czy to musi wywoływać takie emocje ????
W zasadzie i tak się nic nie dowiedziałem . A może pytam o rzeczy o które nie wypada lub nie można pytać.
We wcześniejszych wątkach napisane było ..... chcesz się czegoś dowiedzieć skontaktuj się z nabliższym klubem MC .
Czy można np. kontaktować się również np z takim klubem ( supportowym ) czy nie ???? . Czy taki klub jest akceptowany przez Kongres ????? Na stronie Kongresu nie ma wzmianki o tym klubie ??????  . Nic z tego nie można zrozumieć ani ładu ani składu .
Zamiast jasnych odpowiedzi niepotrzebne emocje . Chyba odpuszczę ten temat bo nie wiem o co wam chodzi
pozdrawiam

Offline

 

#12 2013-02-05 10:42:40

goścu

Gość

Re: Z FG NA MC

A skąd są ci siderrardesi mc i dagerrsi mc? bo i adrenalina mc z radomia też jest supportem rrmc. a te dwa nowe oddziały?

 

#13 2013-02-05 12:00:45

bez_spiny

Gość

Re: Z FG NA MC

szerszen napisał:

bandyta napisał:

Szerszen - pierdol....isz synu że głowa boli... z tego co słyszałem to Darrksiders MC powstał z klubu FG który był w kongresie ponad 8 lat, więc nie porównuj ich do ekip, które w jednym sezonie przechodzą cały proces z "prospect FG" na full chapter jakiegoś klubu MC.

Bandyta ty chyba nie łapiesz kto jest kto!
Jakie 8 lat ????? W jakim kongresie mylisz ich z Braćmi którzy robili tam zloty.
Ci o których mowa to zwykłe obszczymórki.
Więc nie pierdol głupot trolu.

Szerszen sam żeś się zakręcił jak gówno w przeręblu... Obczaj sobie na kongresówce, że Fg z której powstało DMC weszła do kongresu na jesieni 2006, natomiast ci Silver Brothers zaczęli wiosną 2011 i o ile dobrze pamiętam to już na jesieni 2011 byli MC supportowym a 17.11.2012 przeszli na PC SRMC, więc dla mnie osobiście jest to niemała różnica między kolesiami, którzy po 6 latach przechodzą na MC a kolesiami, którzy nawet dobrze nie poznali co to klub...

 

#14 2013-02-05 20:23:16

mouto

Gość

Re: Z FG NA MC

bandyta napisał:

Szerszen - pierdol....isz synu że głowa boli... z tego co słyszałem to Darrksiders MC powstał z klubu FG który był w kongresie ponad 8 lat, więc nie porównuj ich do ekip, które w jednym sezonie przechodzą cały proces z "prospect FG" na full chapter jakiegoś klubu MC.

Z Jakiego klubu FG powstał Darrksiders MC i Daggerrs MC i skąd oni są ?

 

#15 2013-02-05 22:06:40

ahaa

Gość

Re: Z FG NA MC

DaRRksiders MC powstało ze Wschodnia Grupa Motocyklowa FG Łęczna.

Daggerrs MC, oni są z Radomia lub okolic, szczegółów nie znam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl