Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-02-05 23:07:00

kokos

Gość

Re: Z FG NA MC

mroczny napisał:

Koledzy chciałem się tylko dowiedzieć kto to jest i na czym polega droga do uzyskania w ten sposób MC a wy sobie ubliżacie .
Czy to musi wywoływać takie emocje ????
W zasadzie i tak się nic nie dowiedziałem . A może pytam o rzeczy o które nie wypada lub nie można pytać.
We wcześniejszych wątkach napisane było ..... chcesz się czegoś dowiedzieć skontaktuj się z nabliższym klubem MC .
Czy można np. kontaktować się również np z takim klubem ( supportowym ) czy nie ???? . Czy taki klub jest akceptowany przez Kongres ????? Na stronie Kongresu nie ma wzmianki o tym klubie ??????  . Nic z tego nie można zrozumieć ani ładu ani składu .
Zamiast jasnych odpowiedzi niepotrzebne emocje . Chyba odpuszczę ten temat bo nie wiem o co wam chodzi
pozdrawiam

1. Oczywiście można się kontaktowac z takim klubem suportowym.
2. Jeżeli klub MC który daje support (w tym wypadku RR MC)  jest akceptowany przez kongres to klub supportowy także jest akceptowany.
3. strona kongresowa jest rzadko aktualizowana, często są na niej kluby które już np. rok nie istnieją...
ps. Daggerrs MC też powstał z FG który już kilka lat istniał, także zarówno Darrksiders jak i Daggerrs MC nie są klubami które powstały "wczoraj" lecz przekształconymi FG które na arenie ogólnopolskiej istnieją już kilka lat...

 

#17 2013-02-06 09:37:32

mroczny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

I tyle chciałem w zasadzie wiedzieć

Rozumiem w tej sytuacji że aby być klubem MC to albo nadaje ten przywilej Kongres albo klub staje się supportem klubu MC istniejącego
Trochę moim zdaniem to niesprawiedliwe chyba że okresy oczekiwania na nadanie MC są podobne .


PS
Po co bić piane i obrzucać się inwektywami . Wystarczy na prawdę trochę dobrej woli i szacunku
Koledzy więcej szacunku dla siebie i innych
Dzięki za inf

Ostatnio edytowany przez mroczny (2013-02-06 09:54:47)

Offline

 

#18 2013-02-06 18:28:57

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

szerszen napisał:

Witam!
Panowie to to samo co było z "Silwers Brathers" z Ostródy , na wiosnę FG a na jesieni MC. Następma wiosna a oni są już "chapterem "Stills Rose". Smiech na sali

Cichutenko panie Szeszen, bo sie jeszcze wszystkim przypomni pewna wolna grupa, ktora zostala przez gremium oskarzona o kapowanie na gliny, wyrzucona z kongresu, pozbawiona barw a miesiac czy dwa pozniej przyjeta jako MC w szeregi support gremium

Offline

 

#19 2013-02-07 06:40:12

mroczny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

To inaczej : widzę trzy rozwiązania

Siła
Support
Kongres

i w takiej kolejności widzę drogę do MC

Ostatnio edytowany przez mroczny (2013-02-07 06:44:51)

Offline

 

#20 2013-02-07 13:05:08

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

PRM i WMSN? Hahaha, nawet szkoda to wogóle komentować hahaha.

 

#21 2013-02-07 14:38:40

kokos

Gość

Re: Z FG NA MC

mroczny napisał:

I tyle chciałem w zasadzie wiedzie\

Rozumiem w tej sytuacji że aby być klubem MC to albo nadaje ten przywilej Kongres albo klub staje się supportem klubu MC istniejącego
Trochę moim zdaniem to niesprawiedliwe chyba że okresy oczekiwania na nadanie MC są podobne .


PS
Po co bić piane i obrzucać się inwektywami . Wystarczy na prawdę trochę dobrej woli i szacunku
Koledzy więcej szacunku dla siebie i innych
Dzięki za inf

*Na status MC trzeba sobie zasłużyc. FG czekają na to wiele lat, a klubów supportowych danego MC też nie tworzą przypadkowi ludzie. W klubach MC panują ściśle określone zasady, których te kluby bronią. Zasad i praw panujących w MC nie da się poznac w jeden dzień, między innymi dlatego żadna grupka znajomych która chce razem jeździc nie może od tak byc klubem MC. Dlatego na początku kongres nadaje status FG aby kluby miały czas aby się tego wszystkiego nauczyc, jest to także okres próby bo bywa tak że dana FG prezentuje się na wiosnę, a na jesień mówi że rezygnuje bo np. sqad się posypał, albo nie mają czasu jeździc itp itd...

*Co do tego co napisał SZERSZEN "czy kongres nadał status MC Hellsom czy Outlawsom?"  otóż nie są to kluby rdzennie polskie! a kongres jest KONGRESEM POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH. poza tym jest mowa o nadawaniu MC w Polsce a nie na całym świecie...

* A co do PRMu to nie będę się wypowiadał bo to jest śmiech na sali, w skrócie: Wszystkie zasady których kluby MC bronią to PRM łamie!

 

#22 2013-02-07 16:28:27

junior

Gość

Re: Z FG NA MC

A gdzie zasada ze kazdy klub ma byc zaakceptowany na kongresie. Daggerrs i Darrksiders o ile pamietam nie bylo utworzone na kongresie...
Co na to rada kongresu?
wydaje mi sie czy kongresówka stała sie supportówką runnnersów?

 

#23 2013-02-07 16:41:39

Tre

Gość

Re: Z FG NA MC

zastanów sie co piszesz trolu. \nie wiesz i nie znasz zasad to nie pisz

 

#24 2013-02-07 22:09:57

zainteresowany

Gość

Re: Z FG NA MC

A ja chciałbym kilka słów o PRM i WMSN powiedzieć.
Śmiech na sali to za mało powiedziane, jest to PROFANACJA zasad klubów motocyklowych w największym stężeniu jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Kamizelki wręcza wójt, sołtys czy jakiś kierownik SKR-u na jakichś dozynkach, kobiety są członkami (nazwijmy to umownie) klubu i noszą kamizelki z barwami. A na tych kamizelkach nadziubane naszywek, naklejek, znaczków, proporczyków i ch..j wie czego jeszcze. G owszem wyszło z kongresu ale zasady i tradycję mimo wszystko kultywują i szanują.

Podsumowując, PRM i WMSN to wstyd i hańba dla polskiej społeczności motocyklowej.

 

#25 2013-02-07 22:45:09

ja

Gość

Re: Z FG NA MC

szerszen napisał:

bandyta napisał:

Szerszen - pierdol....isz synu że głowa boli... z tego co słyszałem to Darrksiders MC powstał z klubu FG który był w kongresie ponad 8 lat, więc nie porównuj ich do ekip, które w jednym sezonie przechodzą cały proces z "prospect FG" na full chapter jakiegoś klubu MC.

Bandyta ty chyba nie łapiesz kto jest kto!
Jakie 8 lat ????? W jakim kongresie mylisz ich z Braćmi którzy robili tam zloty.
Ci o których mowa to zwykłe obszczymórki.
Więc nie pierdol głupot trolu.

A powiedz mi co o nich wiesz, że piszesz takie bzdury?

 

#26 2013-02-07 23:27:16

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

zainteresowany napisał:

A ja chciałbym kilka słów o PRM i WMSN powiedzieć.
Śmiech na sali to za mało powiedziane, jest to PROFANACJA zasad klubów motocyklowych w największym stężeniu jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Kamizelki wręcza wójt, sołtys czy jakiś kierownik SKR-u na jakichś dozynkach, kobiety są członkami (nazwijmy to umownie) klubu i noszą kamizelki z barwami. A na tych kamizelkach nadziubane naszywek, naklejek, znaczków, proporczyków i ch..j wie czego jeszcze. G owszem wyszło z kongresu ale zasady i tradycję mimo wszystko kultywują i szanują.

Podsumowując, PRM i WMSN to wstyd i hańba dla polskiej społeczności motocyklowej.

 

#27 2013-02-07 23:27:56

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

zainteresowany napisał:

A ja chciałbym kilka słów o PRM i WMSN powiedzieć.
Śmiech na sali to za mało powiedziane, jest to PROFANACJA zasad klubów motocyklowych w największym stężeniu jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Kamizelki wręcza wójt, sołtys czy jakiś kierownik SKR-u na jakichś dozynkach, kobiety są członkami (nazwijmy to umownie) klubu i noszą kamizelki z barwami. A na tych kamizelkach nadziubane naszywek, naklejek, znaczków, proporczyków i ch..j wie czego jeszcze. G owszem wyszło z kongresu ale zasady i tradycję mimo wszystko kultywują i szanują.

Podsumowując, PRM i WMSN to wstyd i hańba dla polskiej społeczności motocyklowej.

co fakt to fakt nic dodac nic ujac

 

#28 2013-02-08 09:15:07

Warmiak

Gość

Re: Z FG NA MC

gosc napisał:

zainteresowany napisał:

A ja chciałbym kilka słów o PRM i WMSN powiedzieć.
Śmiech na sali to za mało powiedziane, jest to PROFANACJA zasad klubów motocyklowych w największym stężeniu jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Kamizelki wręcza wójt, sołtys czy jakiś kierownik SKR-u na jakichś dozynkach, kobiety są członkami (nazwijmy to umownie) klubu i noszą kamizelki z barwami. A na tych kamizelkach nadziubane naszywek, naklejek, znaczków, proporczyków i ch..j wie czego jeszcze. G owszem wyszło z kongresu ale zasady i tradycję mimo wszystko kultywują i szanują.

Podsumowując, PRM i WMSN to wstyd i hańba dla polskiej społeczności motocyklowej.

co fakt to fakt nic dodac nic ujac

Akurat pudło, bo nie do końca tak jest. Znam klub z WMSN, który nigdy nie miał i nie będzie miał kobiety w swoich szeregach, a świeżaki muszą odbębnić min. rok ze spuszczoną głową i zarobionymi rękami, żeby cokolwiek zacząć w klubie znaczyć. Dlatego klub rozrasta się bardzo powoli mimo upływu lat, po prostu wielu by chciało, ale nie nadają się. Inaczej niż w klubach, które przyjmują ludzi jak leci, byle więcej, bo duży klub to silny klub. Widocznie oni uważają inaczej. Do głowy by im nie przyszło, żeby mieć jakichś członków honorowych czy żeby barwy były wręczane przez kogoś innego niż prezesa. Generalnie z tego co widzę od klubów np. kongresowych różnią się tym, że nie mają ambicji narzucania innym sposobu postępowania, nawet wewnątrz WMSN i robienia z siebie protektorów "zasad klubów motocyklowych". Wolą widocznie jeździć i dobrze się bawić, bez sztucznej napinki i zamartwiania się o takie pierdoły. Po prostu dbają o swój klub a resztę mają gdzieś i to mi się u nich podoba.

 

#29 2013-02-08 10:27:41

Trajan

Gość

Re: Z FG NA MC

szerszen napisał:

Witam!
Panowie to to samo co było z "Silwers Brathers" z Ostródy , na wiosnę FG a na jesieni MC. Następma wiosna a oni są już "chapterem "Stills Rose". Smiech na sali

Śmiechem to jesteś ty kurduplu z Żyrardowa  , co swojej starej kamizelkę obszywasz...

jak już piszesz o klubach motocyklowych , to poprawnie używaj ich nazw.

A wogóle to zamilcz , bo od tego Ci centymetrów nie przybędzie ..a możesz tylko naszyweczki i blachy stracić samoobszywańcu.

 

#30 2013-02-08 15:20:01

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

- Czytam i widze, że puszczają wam nerwy, jak Babom na targu.
- Pieprzą się wam panowie bikerzy kluby MC z innymi kupami motocyklistów, których notabene szanuję i zawsze pomogę.
- Roztrząsacie kto dostał MC, kto support, kto jest przyjebem itp itd.

Pytam się k...a : po co i dlaczego ? i nie mam odpowiedzi.

- Informuję was że zasady postępowania i struktura obowiązujące w MC - takich czy innych - zostały wypracowane przez lata i stanowią nie pisane "prawo" tej subkultury. I nie jest to wymysł RR MC, Gremium MC czy tylko Hells'ów. Myślę jednak, że HAMC miało największy wpływ na to.
- Ponadto mylicie 1% MC z innymi MC co w szczegółach ma istotne znaczenie.

Dlatego zamiast pierdolenia o shopenie: załóżcie jeden z drugim MC Club i obrońcie swoje barwy.


Były member MC Clubu - który oddał barwy z przyczyn obiektywnych, ale dalej dla niego pracuje.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
willa słoneczna pokoje ze śniadaniami szklarska