Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#31 2013-02-14 10:25:19

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

mouto napisał:

bandyta napisał:

Szerszen - pierdol....isz synu że głowa boli... z tego co słyszałem to Darrksiders MC powstał z klubu FG który był w kongresie ponad 8 lat, więc nie porównuj ich do ekip, które w jednym sezonie przechodzą cały proces z "prospect FG" na full chapter jakiegoś klubu MC.

Z Jakiego klubu FG powstał Darrksiders MC i Daggerrs MC i skąd oni są ?

 

#32 2013-02-14 10:30:35

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

DaRRksiders MC zmienił się na klub supportowy Road Runners ze Wschodniej Grupy Motocyklowej Łęczna która powstała jako FG w 2004 r i nią była do 16-12-2012 r.a na status MC musieli zapracować !!!!

 

#33 2013-02-14 17:27:42

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

DaRRksiders MC zmienił się na klub supportowy Road Runners ze Wschodniej Grupy Motocyklowej Łęczna która powstała jako FG w 2004 r i nią była do 16-12-2012 r.a na status MC musieli zapracować !!!!

Po tylu latach WGM zapracowalo chyba juz na swoj ststus MC ????  wiec czemu wizol  czyjes MC ???? Moda od HAMC przyszla na ubieranie luidzi w swoj kolor.

 

#34 2013-02-14 18:51:23

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

gosc napisał:

moto napisał:

DaRRksiders MC zmienił się na klub supportowy Road Runners ze Wschodniej Grupy Motocyklowej Łęczna która powstała jako FG w 2004 r i nią była do 16-12-2012 r.a na status MC musieli zapracować !!!!

Po tylu latach WGM zapracowalo chyba juz na swoj ststus MC ????  wiec czemu wizol  czyjes MC ???? Moda od HAMC przyszla na ubieranie luidzi w swoj kolor.

PO Pierwsze w czarnej  dupie byleś i gównowidziałeś PO Drugie to nie te kolory wsiowy mutocyklisto !!!! - i na pole orać SWOJOM WueSKom !!!

 

#35 2013-02-14 18:55:24

bez_spiny

Gość

Re: Z FG NA MC

Zwróć uwagę na to, że WGM miało w nazwie GRUPA co jak dla mnie automatycznie dyskwalifikowało ich pod względem statusu MC no i bądź co bądź wyglądałoby śmiesznie.

 

#36 2013-02-14 19:04:54

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

gosc napisał:

zainteresowany napisał:

A ja chciałbym kilka słów o PRM i WMSN powiedzieć.
Śmiech na sali to za mało powiedziane, jest to PROFANACJA zasad klubów motocyklowych w największym stężeniu jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Kamizelki wręcza wójt, sołtys czy jakiś kierownik SKR-u na jakichś dozynkach, kobiety są członkami (nazwijmy to umownie) klubu i noszą kamizelki z barwami. A na tych kamizelkach nadziubane naszywek, naklejek, znaczków, proporczyków i ch..j wie czego jeszcze. G owszem wyszło z kongresu ale zasady i tradycję mimo wszystko kultywują i szanują.

Podsumowując, PRM i WMSN to wstyd i hańba dla polskiej społeczności motocyklowej.

TO przy najbliższej okazji będą zdarte (zdjęte za porozumieniem stron ) lub bez zgody bo zasady i prawa na noszenie naszywek są wyznaczane przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych i tyle w tym temacie wiEc się nie produkujcie bo to bez sensu!!!

 

#37 2013-02-14 19:10:47

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

bez_spiny napisał:

Zwróć uwagę na to, że WGM miało w nazwie GRUPA co jak dla mnie automatycznie dyskwalifikowało ich pod względem statusu MC no i bądź co bądź wyglądałoby śmiesznie.

BYŁ to FG przez 8 lat więc na co ale jak na co to zapracowane na możliwość i przyjęcie w skład MC to chyba zapracowali !!!

 

#38 2013-02-14 19:13:42

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

bez_spiny napisał:

Zwróć uwagę na to, że WGM miało w nazwie GRUPA co jak dla mnie automatycznie dyskwalifikowało ich pod względem statusu MC no i bądź co bądź wyglądałoby śmiesznie.

BYŁ to FG przez 8 lat więc na co ale jak na co to zapracowane na możliwość i przyjęcie w skład MC to chyba zapracowali !!!

przyjedż na łęczną lub lublin i jak chcecz z nimi porozmawiać dlaczego jest tak a nie inaczej  to ci powiedzą

 

#39 2013-02-14 19:23:25

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

NiteMare napisał:

- Czytam i widze, że puszczają wam nerwy, jak Babom na targu.
- Pieprzą się wam panowie bikerzy kluby MC z innymi kupami motocyklistów, których notabene szanuję i zawsze pomogę.
- Roztrząsacie kto dostał MC, kto support, kto jest przyjebem itp itd.

Pytam się k...a : po co i dlaczego ? i nie mam odpowiedzi.

- Informuję was że zasady postępowania i struktura obowiązujące w MC - takich czy innych - zostały wypracowane przez lata i stanowią nie pisane "prawo" tej subkultury. I nie jest to wymysł RR MC, Gremium MC czy tylko Hells'ów. Myślę jednak, że HAMC miało największy wpływ na to.
- Ponadto mylicie 1% MC z innymi MC co w szczegółach ma istotne znaczenie.

Dlatego zamiast pierdolenia o shopenie: załóżcie jeden z drugim MC Club i obrońcie swoje barwy.


Były member MC Clubu - który oddał barwy z przyczyn obiektywnych, ale dalej dla niego pracuje.

szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

 

#40 2013-02-14 20:48:57

gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

NiteMare napisał:

- Czytam i widze, że puszczają wam nerwy, jak Babom na targu.
- Pieprzą się wam panowie bikerzy kluby MC z innymi kupami motocyklistów, których notabene szanuję i zawsze pomogę.
- Roztrząsacie kto dostał MC, kto support, kto jest przyjebem itp itd.

Pytam się k...a : po co i dlaczego ? i nie mam odpowiedzi.

- Informuję was że zasady postępowania i struktura obowiązujące w MC - takich czy innych - zostały wypracowane przez lata i stanowią nie pisane "prawo" tej subkultury. I nie jest to wymysł RR MC, Gremium MC czy tylko Hells'ów. Myślę jednak, że HAMC miało największy wpływ na to.
- Ponadto mylicie 1% MC z innymi MC co w szczegółach ma istotne znaczenie.

Dlatego zamiast pierdolenia o shopenie: załóżcie jeden z drugim MC Club i obrońcie swoje barwy.


Były member MC Clubu - który oddał barwy z przyczyn obiektywnych, ale dalej dla niego pracuje.

szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

i tu bys sie zdziwil wielki motocyklisto z klubu MC  srajacy na innych , bo akurat znam sporo osob z klubow MC i sa to ludzie ktorzy tam sa od dluzszego czasu a nie od wczoraj i w piorka nie poobrastali i nie bede sie wiecej tu odzywal bo to nie ma sensu pozdro

 

#41 2013-02-15 18:30:14

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

gosc napisał:

moto napisał:

NiteMare napisał:

- Czytam i widze, że puszczają wam nerwy, jak Babom na targu.
- Pieprzą się wam panowie bikerzy kluby MC z innymi kupami motocyklistów, których notabene szanuję i zawsze pomogę.
- Roztrząsacie kto dostał MC, kto support, kto jest przyjebem itp itd.

Pytam się k...a : po co i dlaczego ? i nie mam odpowiedzi.

- Informuję was że zasady postępowania i struktura obowiązujące w MC - takich czy innych - zostały wypracowane przez lata i stanowią nie pisane "prawo" tej subkultury. I nie jest to wymysł RR MC, Gremium MC czy tylko Hells'ów. Myślę jednak, że HAMC miało największy wpływ na to.
- Ponadto mylicie 1% MC z innymi MC co w szczegółach ma istotne znaczenie.

Dlatego zamiast pierdolenia o shopenie: załóżcie jeden z drugim MC Club i obrońcie swoje barwy.


Były member MC Clubu - który oddał barwy z przyczyn obiektywnych, ale dalej dla niego pracuje.

szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

i tu bys sie zdziwil wielki motocyklisto z klubu MC  srajacy na innych , bo akurat znam sporo osob z klubow MC i sa to ludzie ktorzy tam sa od dluzszego czasu a nie od wczoraj i w piorka nie poobrastali i nie bede sie wiecej tu odzywal bo to nie ma sensu pozdro

Klub t Klub a jak ktoś nie umie do tego dojżeć to pole omać -każdy ci to powie !!!

 

#42 2013-02-15 18:35:25

moto

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

gosc napisał:

moto napisał:


szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

i tu bys sie zdziwil wielki motocyklisto z klubu MC  srajacy na innych , bo akurat znam sporo osob z klubow MC i sa to ludzie ktorzy tam sa od dluzszego czasu a nie od wczoraj i w piorka nie poobrastali i nie bede sie wiecej tu odzywal bo to nie ma sensu pozdro

Klub t Klub a jak ktoś nie umie do tego dojżeć to pole omać -każdy ci to powie !!!

Nite Mare !!!- ci którzy nie umieją tego pojąć i tak tego nie pojmą a ci którzy nie chcą niech się obszywają i chwała im za ryzyko b takich tu pełno  co pier.... ą a i tak nigdzie nie pojadą

 

#43 2013-02-18 08:18:01

HFFF

Gość

Re: Z FG NA MC

Czytam wasze wypowiedzi i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Debilizm postępujący. Jesteście żałośni. Peniw połowa z Was jeżdzi w niedzielę wokół komina. Zabierzcie sie lepiej za swoje maszyny a sprawy MC itd zostawcie tym, którzy wiedzą o co chodzi.

 

#44 2013-02-25 22:38:22

support 81

Gość

Re: Z FG NA MC

Ciekawa i pouczajaca dyskusja,to zem sie usmial,dalej panowie dalej robcie posmiewisko bedzie zabawa.

 

#45 2013-02-27 03:14:10

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Ja pierdole, ale wy macie nasrane w tym mozgu... Wrzuccie jeszcze pare filmow na youtuba i pare textow do internetu, zeby sie potem dziwic, ze psy stoja gdzies gdzie "jedziecie na rozmowy". Jasne, kluby kongresowe zamawiaja cale oddzialy policji, bo sie boja was pierdolkow gremlinsowych juz z gory.
Ten wasz 1% to sie chyba odnosi do pracy mozgu, bo to trzeba juz byc porzadnie pierdolnietym, zeby w cos takiego wierzyc. Dupy z was i tyle. Sami sie staracie o to zeby byly gliny i zeby do niczego nie doszlo, a potem strugacie bohaterow i wstawiacie filmiki, jakie to gremium poland jest grozne. juz sie wszyscy wystraszyli.
Informujcie dalej psy przez internet z kim i gdzie macie na pienku i udawajcie pieprzonych twardzieli.
Jak juz stwierdzil support 81: robcie posmiewisko bedzie zabawa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ginekologia warszawa pranie dywanów ursynów wellness w Ciechocinku