Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-02-27 17:44:15

support81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

A podejrzewasz czy wiesz,ja moge podejrzewac ze meczysz male zwierzatka ale tego nie wiem,pozdrowienia.

 

#17 2013-02-27 18:31:20

Motocykle4fun

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Jak tak czytam was, to chyba nikt z was nie wie co jest5. Wiadome jest że HA nie to że nie lubi Outlows , czy Bandidos oni się nienawidzą . Jak jest wszystkm wiadome inwigiluja sie wzajemnie i zastraszaja a może i leją po ryjach. Wiec jeśli Bandidos chce wejść do Polski to nie ujawni się zanim nie będzie miał poważnej i sporej ekipy.

Wiem że Gdańsk zniknął ale nadal ta smieszna mała ekipa funkcjonuje i pewnie jak uzbiera 5 os to bedzie full charter. To jest nic innego jak PROPAGANDA. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Więc nie do końca wierzę że te oddziały znikneły tylko raczej im zależy aby tak myślano.

Nie mam za to pojęcia po co oddzial Nomads, może kolega support81 nam powie.

 

#18 2013-02-27 20:31:34

zombi

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Mam pytanie co  bardziej obyci w temacie może pomogą mi znaleźć na nie odpowiedź: Dlaczego kluby takie jak Gremium outlaws Mongols  Bandidos nie są dla siebie wrogami a z Hells Angels mają większe lub mniejsze wojny???

 

#19 2013-02-28 21:16:34

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Motocykle4fun napisał:

Jak tak czytam was, to chyba nikt z was nie wie co jest5. Wiadome jest że HA nie to że nie lubi Outlows , czy Bandidos oni się nienawidzą . Jak jest wszystkm wiadome inwigiluja sie wzajemnie i zastraszaja a może i leją po ryjach. Wiec jeśli Bandidos chce wejść do Polski to nie ujawni się zanim nie będzie miał poważnej i sporej ekipy.

Wiem że Gdańsk zniknął ale nadal ta smieszna mała ekipa funkcjonuje i pewnie jak uzbiera 5 os to bedzie full charter. To jest nic innego jak PROPAGANDA. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Więc nie do końca wierzę że te oddziały znikneły tylko raczej im zależy aby tak myślano.

Nie mam za to pojęcia po co oddzial Nomads, może kolega support81 nam powie.

Niestety nie powie

 

#20 2013-03-01 10:11:09

support 666

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

support 81 napisał:

Motocykle4fun napisał:

Jak tak czytam was, to chyba nikt z was nie wie co jest5. Wiadome jest że HA nie to że nie lubi Outlows , czy Bandidos oni się nienawidzą . Jak jest wszystkm wiadome inwigiluja sie wzajemnie i zastraszaja a może i leją po ryjach. Wiec jeśli Bandidos chce wejść do Polski to nie ujawni się zanim nie będzie miał poważnej i sporej ekipy.

Wiem że Gdańsk zniknął ale nadal ta smieszna mała ekipa funkcjonuje i pewnie jak uzbiera 5 os to bedzie full charter. To jest nic innego jak PROPAGANDA. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Więc nie do końca wierzę że te oddziały znikneły tylko raczej im zależy aby tak myślano.

Nie mam za to pojęcia po co oddzial Nomads, może kolega support81 nam powie.

Niestety nie powie

niestety nie powie bo nic na ten temat nie wie , tychy zostaly nie specjalnie potraktowane zostalo z tamtad paru kolesi z gdanska tez kilku i z tego zrobili nomads i  po co support 81 bierzesz udzial w dyskusjach jak tylko jakies brednie o meczonych zwierzatkach piszesz i tak naprawde nie masz o niczym zielonego pojecia a support 81 to nawet dziecko sobie moze koszulke u nich na www kupic i tez nim bedzie ???? ehhhhhhhh....

 

#21 2013-03-02 00:11:24

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Cholercia wyczailiscie mnie,a tak sie staralem,jestescie sprytni i wszystko wiecie,tak wam sie przynajmniej wydaje,teraz przejdzcie do wyzwisk,wszak najbezpieczniej robic to zza klawiatury.

 

#22 2013-03-02 20:20:44

zombi

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Mam pytanie co  bardziej obyci w temacie może pomogą mi znaleźć na nie odpowiedź: Dlaczego kluby takie jak Gremium outlaws Mongols  Bandidos nie są dla siebie wrogami a z Hells Angels mają większe lub mniejsze wojny???
                                                                                                                                                                                                                     Support81 może Ty mi odpowiesz na moje pytanie:|

 

#23 2013-03-02 21:38:17

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

zombi napisał:

Mam pytanie co  bardziej obyci w temacie może pomogą mi znaleźć na nie odpowiedź: Dlaczego kluby takie jak Gremium outlaws Mongols  Bandidos nie są dla siebie wrogami a z Hells Angels mają większe lub mniejsze wojny???
                                                                                                                                                                                                                     Support81 może Ty mi odpowiesz na moje pytanie:|

I myslisz ze wszyscy tak sie szanuja a tylko H.A. toczy z nimi wszystkimi wojenke,osobiscie w to nie wierze.

 

#24 2013-03-03 13:59:53

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

wiczas napisał:

support 81 napisał:

zombi napisał:

Mam pytanie co  bardziej obyci w temacie może pomogą mi znaleźć na nie odpowiedź: Dlaczego kluby takie jak Gremium outlaws Mongols  Bandidos nie są dla siebie wrogami a z Hells Angels mają większe lub mniejsze wojny???
                                                                                                                                                                                                                     Support81 może Ty mi odpowiesz na moje pytanie:|

I myslisz ze wszyscy tak sie szanuja a tylko H.A. toczy z nimi wszystkimi wojenke,osobiscie w to nie wierze.

No przeciez on  nic nie wie na te tematy NIC . Tych wiadomosci nie kupuje sie w pakiecie z czerwona koszulką , kubkiem i smyczą do kluczy

A chocby wiedzial,przeciez nie bedzie tego rozglaszal na forum,to jest swiat klubow motocyklowych a nie starych plotkarek,wiec sie kolego nie podniecaj i nie pusz .Z motocyklowym pozdrowieniem.

 

#25 2013-03-03 14:09:19

ja

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

A ja niewierze w Ojca Rydzyka

 

#26 2013-03-03 21:38:09

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Tak,starasz sie zmienic dyskusje w pyskowke,widze ze masz uraz do czerwonego koloru,moze ci kiedys zaszkodzil albo po prostu lubisz wprowadzac zamieszanie miedzy klubami,dla mnie zaden klub,kolor nie jest wrogiem,kazdy motocyklista moze na mnie liczyc w potrzebie,ty  pewnie czlowieka w nieodpowiednich barwach zostawilbys na drodze be pomocy.Dyskusja miedzy nami nie wnosi nic nowego a naprawde nie mam ochoty wyzywac sie z ludzmi ktorych nie znam,proponuje zatem dac se spokoj.

 

#27 2013-03-04 19:00:04

ja

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

trochę odbiegamy od tematu mamy SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE i wcześniej czy później będzie PROSPECT BANDIDOS czy to dobrze dla polskiej sceny motocyklowej czas pokaże

 

#28 2013-03-04 22:02:04

ja

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Tak to BARDZO DOBRZE!!! dużo chłopaków idzie tylko  w jednym kierunku bo nie ma innej alternatywy.

 

#29 2013-03-06 09:20:34

FTW

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Kolejna przybudówka kolejnej międzynarodowej korporacji w naszym kraju. Czym się podniecać? Przykład 81 w Tychach doskonale pokazuje na czym to polega, dla nieogarniętych - na pewno nie na braterstwie, czy innych wzniosłych bredniach. Nie ważne czy czerwono biali, czy czarni, czy w sombrerach, kolor w głowach mają tylko jeden - zielony. Jak Was tak to jara, to zapraszam do nas na mecze. Wybierzcie sobie szalik w dowolnym kolorze, ekipę i usiłujcie wierzyć w to, że te wszystkie biznesy na boku to tylko dodatek do szlachetnego życia.

 

#30 2013-03-06 18:07:38

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

FTW napisał:

Kolejna przybudówka kolejnej międzynarodowej korporacji w naszym kraju. Czym się podniecać? Przykład 81 w Tychach doskonale pokazuje na czym to polega, dla nieogarniętych - na pewno nie na braterstwie, czy innych wzniosłych bredniach. Nie ważne czy czerwono biali, czy czarni, czy w sombrerach, kolor w głowach mają tylko jeden - zielony. Jak Was tak to jara, to zapraszam do nas na mecze. Wybierzcie sobie szalik w dowolnym kolorze, ekipę i usiłujcie wierzyć w to, że te wszystkie biznesy na boku to tylko dodatek do szlachetnego życia.

YES YES YES polecam lekturę przetłumaczony i skrócony tekst wywiadu Kim Bolan - Vancouver Sun z Michael'em Plante'm, którą systematycznie będę zamieszczał w wątku Hells Angels

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maty antypoślizgowe