Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#31 2013-03-07 19:39:07

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

ja napisał:

trochę odbiegamy od tematu mamy SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE i wcześniej czy później będzie PROSPECT BANDIDOS czy to dobrze dla polskiej sceny motocyklowej czas pokaże

Ze mamy support Bandidos ,podobno MIELISMY,slyszalem ze chlopaki sie rozmyslili

 

#32 2013-03-07 19:55:31

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

ja napisał:

Tak to BARDZO DOBRZE!!! dużo chłopaków idzie tylko  w jednym kierunku bo nie ma innej alternatywy.

Dla mnie jest to obojetne czy beda czy nie,zeby tylko woda sodowa nie uderzyla im do glowy,a widzialem takie przypadki,smutna sprawa,Ludziom ktorzy lubia wojenki i podsycanie niepokoju moze bedzie na reke  powstanie nowego klubu,zawsze to kolejny wrog,i nie mowie w tej chwili naprawde o nikim konkretnie,jezeli powstana utrzymaja sie to nie ma problemu. To co sie teraz wyrabia  na Polskiej scenie motocyklowej jest problemem.

 

#33 2013-03-07 21:12:17

anty

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Support81 Słyszałeś czy wiesz? ja  wiem że oglądasz filmiki z HA na youtube i się onanizuje a później meczysz małe zwierzątka

 

#34 2013-03-07 21:38:52

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

No sie postarales koles,uwazaj ztekstami bo ci zylka peknie haha...

 

#35 2013-03-11 23:10:13

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Wiewórki mówią, że jakaś lipa jest w dużym B w Berlinie, kryzys jakiś poważny, pod wodzą "karaMustafy" mieli zminic w wiekszej kupie kolory...

Offline

 

#36 2013-03-16 22:36:55

hyhyhy

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Jak łatwo was podpuścić (a psiarnia siedzi i czyta a wy jak te dzieci we mgle na wyścigi sprzedajecie, który wie więcej, chcąc coś udowodnić. Tylko co?). Dajecie kundlom wiedzę, której nie są w stanie zdobyć w inny sposób. Proponuję wam zamknąć buziuchny w tematach, o których pojęcia nie macie, normalnie zachowujecie się jak przekupy na bazarze. Założę się, że żaden z was nawet supportem nie jest a klub MC widział na zdjęciach w necie.

NORMALNIE --------> Żal.pl

 

#37 2013-03-17 01:02:58

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Czytaj więcej - to nie są żadne tajemnice. O tym piszą ma zagranicznych stronch poświeconych klubom.

Offline

 

#38 2013-03-17 10:38:29

Bolt

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Ja wszystko co tu padło teraz i wcześniej znam ze stron internetowych i różnych publikacji. Często skruszonych byłych członków klubów 1%. Przecież oni sami sypią na lewo i prawo, wydają książki podają jak wygląda struktura klubu, czym się zajmują kluby motocyklowe.  Nie widzę tu żadnej tajemnej wiedzy. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, iż kluby 1% to tak naprawdę przykrywka do robienia "brudnych" interesów. Nie mówię, że każdy klub czy członek klubu, ale jednak coś w tym jest. No przecież co chwila w Niemczech, Skandynawii czy USA aresztują członków klubów i to głównie z Hells Angels, Bandidos, Vagos czy innych Mongols MC. O wojnach klubowych można wyczytać nawet na Wikipedii (Great Nordic Biker War). Kto się tam strzelał i wysadzał? No właśnie Ci wspaniali entuzjaści motocyklów :-). Pozerzy i tyle. Całę te Moto serca, fundacje itp. to najpewniej zwykła ściema, żeby zwykli ludzie myśleli, że oni tacy cool są. A prawda jest taka, że jak się zacznie pogłębiać wiedzę ogólnie dostępną to się okazuje, że nie jest to takie kolorowe.

 

#39 2013-03-17 12:42:16

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Ostatnio, polem bitwy jest zdaje sie Austrialia, gdzie kluby walczą między sobą a swoje na dodatek robi psiarnia.

Offline

 

#40 2013-03-17 19:22:15

support 81

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

hyhyhy napisał:

Jak łatwo was podpuścić (a psiarnia siedzi i czyta a wy jak te dzieci we mgle na wyścigi sprzedajecie, który wie więcej, chcąc coś udowodnić. Tylko co?). Dajecie kundlom wiedzę, której nie są w stanie zdobyć w inny sposób. Proponuję wam zamknąć buziuchny w tematach, o których pojęcia nie macie, normalnie zachowujecie się jak przekupy na bazarze. Założę się, że żaden z was nawet supportem nie jest a klub MC widział na zdjęciach w necie.

NORMALNIE --------> Żal.pl

Wyjawianie tajemnic ktore tajemnicami nie sa to nic w porownaniu ze szczekaniem na siebie,zucaniem wyzwiskami itp. ten kto jest rzeczywiscie zwiazany z jakims klubem na pewno nie bedzie o nim opowiadal na forum bo po co,a plotki zawsze krazyly i  na to nic nie poradzimy,niech se czyta kto chce

 

#41 2013-03-17 23:56:21

ja111

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Bolt napisał:

Ja wszystko co tu padło teraz i wcześniej znam ze stron internetowych i różnych publikacji. Często skruszonych byłych członków klubów 1%. Przecież oni sami sypią na lewo i prawo, wydają książki podają jak wygląda struktura klubu, czym się zajmują kluby motocyklowe.  Nie widzę tu żadnej tajemnej wiedzy. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, iż kluby 1% to tak naprawdę przykrywka do robienia "brudnych" interesów. Nie mówię, że każdy klub czy członek klubu, ale jednak coś w tym jest. No przecież co chwila w Niemczech, Skandynawii czy USA aresztują członków klubów i to głównie z Hells Angels, Bandidos, Vagos czy innych Mongols MC. O wojnach klubowych można wyczytać nawet na Wikipedii (Great Nordic Biker War). Kto się tam strzelał i wysadzał? No właśnie Ci wspaniali entuzjaści motocyklów :-). Pozerzy i tyle. Całę te Moto serca, fundacje itp. to najpewniej zwykła ściema, żeby zwykli ludzie myśleli, że oni tacy cool są. A prawda jest taka, że jak się zacznie pogłębiać wiedzę ogólnie dostępną to się okazuje, że nie jest to takie kolorowe.

jak juz to motocykli osle a nie motocyklow - tragedia kto sie tu wypowiada

 

#42 2013-03-18 00:06:02

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

wiczas napisał:

hyhyhy napisał:

Jak łatwo was podpuścić (a psiarnia siedzi i czyta a wy jak te dzieci we mgle na wyścigi sprzedajecie, który wie więcej, chcąc coś udowodnić. Tylko co?). Dajecie kundlom wiedzę, której nie są w stanie zdobyć w inny sposób. Proponuję wam zamknąć buziuchny w tematach, o których pojęcia nie macie, normalnie zachowujecie się jak przekupy na bazarze. Założę się, że żaden z was nawet supportem nie jest a klub MC widział na zdjęciach w necie.

NORMALNIE --------> Żal.pl

jasne jasne stwórzmy teorie wielkiego spisku z widomosci ogólnie dostepnych a swistak siedział i zawijał sreberka

Ty za to jestes teraz ten bohater ten madry CZŁONEK klubu który utatował sytuacje


bo inni nawet spportem wasala miejscowego sołtysa nie sa czytajac ciebie to jest dopiero żal ;(

hyhyhy mogę ci powiedzieć hahahahaha do łez mnie rozbawiłeś. Faktycznie nie jeden klub widziałem na zdjęciach w necie. Co do supportowania lub bycia w  MC , FG itp to przyznaję się do:
1/. SUPPORTOWANIA teściowej kiedy wchodzi po schodach.
2/. bycia M-istrzem C-eremoni na pogrzebach.
3/. że niektóre "panienki" na zlotach twierdzą, że jestem F-ajny G-ość.
Gdybyś miał trochę poczucia rzeczywistości to nie wypisywałbyś głupot bo w tym "saporta osiemdziesiąt jeden" nie przebijesz. Co do zasad funkcjonowania motorcycle clubs, zwyczajów poszczególnych formacji itp itd chętnie się od ciebie czegoś nauczę jeśli zechcesz podzielić się swoją krynicą.

 

#43 2013-03-18 06:43:22

FLSTf

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

Sapport81 ma zdecydowanie najciekawsze teorie i informacje

 

#44 2013-03-18 17:49:33

NiteMare

Gość

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

wiczas napisał:

NiteMare napisał:

wiczas napisał:


jasne jasne stwórzmy teorie wielkiego spisku z widomosci ogólnie dostepnych a swistak siedział i zawijał sreberka

Ty za to jestes teraz ten bohater ten madry CZŁONEK klubu który utatował sytuacje


bo inni nawet spportem wasala miejscowego sołtysa nie sa czytajac ciebie to jest dopiero żal ;(

hyhyhy mogę ci powiedzieć hahahahaha do łez mnie rozbawiłeś. Faktycznie nie jeden klub widziałem na zdjęciach w necie. Co do supportowania lub bycia w  MC , FG itp to przyznaję się do:
1/. SUPPORTOWANIA teściowej kiedy wchodzi po schodach.
2/. bycia M-istrzem C-eremoni na pogrzebach.
3/. że niektóre "panienki" na zlotach twierdzą, że jestem F-ajny G-ość.
Gdybyś miał trochę poczucia rzeczywistości to nie wypisywałbyś głupot bo w tym "saporta osiemdziesiąt jeden" nie przebijesz. Co do zasad funkcjonowania motorcycle clubs, zwyczajów poszczególnych formacji itp itd chętnie się od ciebie czegoś nauczę jeśli zechcesz podzielić się swoją krynicą.

Nie płacz po co te łzy ?? wszyscy widzą ze jesteś :  CZŁONKIEM wysuniętym z ramienia na czoło swojego klubu

Nie płaczę, a te łzy do dla członka znaczy dla jaj ehhhhhh

 

#45 2013-03-18 18:42:45

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: SUPPORT BANDIDOS MC 1% W POLSCE

hhahahah życie i humor wróciły - ale białe gówno moe odpuszcza!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl internet światłowodowy transport kraków hotel spa ciechocinek