Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#46 2013-03-30 16:12:57

Banita

Gość

Re: Z FG NA MC

ahaa napisał:

DaRRksiders MC powstało ze Wschodnia Grupa Motocyklowa FG Łęczna.

Daggerrs MC, oni są z Radomia lub okolic, szczegółów nie znam.

klub Daggerrs MC jest w Skarżysku
powstał z odejścia całego czapteru  od OLD BIKERS

 

#47 2013-03-30 18:17:53

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Jak tu jest wymiana poglądów - to pewnie tam gdzie jest siedziba intepolu czy innego KGB światła przygasają tak ( przeciążenie napięcia) telefaxy napierdlaja meldunkami z tego forum hehehehehehe.... A nawet rudego donka obudzą!

Offline

 

#48 2013-03-30 18:49:36

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

gosc napisał:

moto napisał:


szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

i tu bys sie zdziwil wielki motocyklisto z klubu MC  srajacy na innych , bo akurat znam sporo osob z klubow MC i sa to ludzie ktorzy tam sa od dluzszego czasu a nie od wczoraj i w piorka nie poobrastali i nie bede sie wiecej tu odzywal bo to nie ma sensu pozdro

Klub t Klub a jak ktoś nie umie do tego dojżeć to pole omać -każdy ci to powie !!!

Czytam poszczególne posty i nie wierzę. Panowie Bikerzy jedno co wam dobrze idzie to obrzucanie się błotem i wyzwiskami.  Wg mnie świadczy to o indolencji, braku doświadczenia i wiedzy tych co to wypisują. Tak jak napisałem wcześniej MC to subkultura  posiadająca określone zasady, nie przestrzeganie ich prędzej czy później ma swoje negatywne konsekwencje.
   A że jesteśmy w wątku z FG na MC to dam wam przykład ale najpierw przypomnę moje stanowisko co do KONGRESU. Kongres wg. mnie był potrzebny i pożyteczny kiedy ograniczał się do robienia porządku z barwami. Od kiedy stał się przybudówką RRMC do legitymizacji ich postępowania, w szczególności po odejściu z KPKM Gremium które zapewniało pewną równowagę w tym środowisku, to to już jest HUJNIA i można się rozejść.
   Teraz dowód na to że KONGRES POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH to wydmuszka. Otóż RRMC poza KONGRESEM utworzyło trzy kluby supportowe i nadało  im status MC - źródło strona www RRMC.
   1. to DaRRksiders MC POLAND Support 18 - 15 grudnia 2012 r.
   2. to DaggeRRs MC POLAND Support 18 - 12 stycznia 2013 r.
Podejrzewam że są to "popłuczyny" z tamtejszych FG np. Panthers które wystąpiło z KONGRESU.
   3. to BRRave Knighst MC POLAND Support 18 ( Puławy ) - 18 luty 2013 z Brave Knights FG Puławy - support RR.
Twierdzę, że jest to test przed zbliżającym się kongresem organizowanym oczywiście przez RRMC gdzie, tak myślę, dojdzie do istotnych rozstrzygnięć. To jest próby skutecznej lub nie, utworzenia Yellow Nation. Ponadto jestem ciekawy jak zachowają się MC Kongresowe a w szczególności RADA która rzekomo podejmuje istotne decyzje. O "szarej masie" robionej w jajo nie piszę bo żal mi ich wysiłku w dążeniu do MC i utrzymywaniu niezależności.

 

#49 2013-03-30 18:50:37

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

moto napisał:

gosc napisał:

moto napisał:


szacun -pełny . mało kto tu pewnie byl na naprawdę konkretnym zlocie i rozmawiał wogóle z kimkolwiek z MC ale jak to w temacie barwy są dla PRAWDZIWYCH klubów MC  a nie dla jakiś wypierdków którzy myślą że jak sobie naszyją coś na plecy to im będzie wszysko wolno

i tu bys sie zdziwil wielki motocyklisto z klubu MC  srajacy na innych , bo akurat znam sporo osob z klubow MC i sa to ludzie ktorzy tam sa od dluzszego czasu a nie od wczoraj i w piorka nie poobrastali i nie bede sie wiecej tu odzywal bo to nie ma sensu pozdro

Klub t Klub a jak ktoś nie umie do tego dojżeć to pole omać -każdy ci to powie !!!

Czytam poszczególne posty i nie wierzę. Panowie Bikerzy jedno co wam dobrze idzie to obrzucanie się błotem i wyzwiskami.  Wg mnie świadczy to o indolencji, braku doświadczenia i wiedzy tych co to wypisują. Tak jak napisałem wcześniej MC to subkultura  posiadająca określone zasady, nie przestrzeganie ich prędzej czy później ma swoje negatywne konsekwencje.
   A że jesteśmy w wątku z FG na MC to dam wam przykład ale najpierw przypomnę moje stanowisko co do KONGRESU. Kongres wg. mnie był potrzebny i pożyteczny kiedy ograniczał się do robienia porządku z barwami. Od kiedy stał się przybudówką RRMC do legitymizacji ich postępowania, w szczególności po odejściu z KPKM Gremium które zapewniało pewną równowagę w tym środowisku, to to już jest HUJNIA i można się rozejść.
   Teraz dowód na to że KONGRES POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH to wydmuszka. Otóż RRMC poza KONGRESEM utworzyło trzy kluby supportowe i nadało  im status MC - źródło strona www RRMC.
   1. to DaRRksiders MC POLAND Support 18 - 15 grudnia 2012 r.
   2. to DaggeRRs MC POLAND Support 18 - 12 stycznia 2013 r.
Podejrzewam że są to "popłuczyny" z tamtejszych FG np. Panthers które wystąpiło z KONGRESU.
   3. to BRRave Knighst MC POLAND Support 18 ( Puławy ) - 18 luty 2013 z Brave Knights FG Puławy - support RR.
Twierdzę, że jest to test przed zbliżającym się kongresem organizowanym oczywiście przez RRMC gdzie, tak myślę, dojdzie do istotnych rozstrzygnięć. To jest próby skutecznej lub nie, utworzenia Yellow Nation. Ponadto jestem ciekawy jak zachowają się MC Kongresowe a w szczególności RADA która rzekomo podejmuje istotne decyzje. O "szarej masie" robionej w jajo nie piszę bo żal mi ich wysiłku w dążeniu do MC i utrzymywaniu niezależności.

 

#50 2013-04-02 13:41:01

mroczny

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Do tej pory pisałem spokojnie ale nerw mnie puścił jak to czytam na tym forum i rozmawiam z ludźmi . Gdzie tu szacunek itp itd . Napier.....cie jeden na drugiego

A w temacie

Wysiłek w dążeniu do MC a co to jest ????????
Albo podobno ma się jaja i ma się MC i postępuje z zasadami albo się wysilasz wysilasz wysilasz . Tylko się z  wysiłku można się ..........

Jakim prawem Kongres nadaje MC kto dał tej grupie takie prawo .
Dla czego Support RR dostaje MC bez zgody Rady . Przecież to jawne olanie Rady Kongresu . Co z tego że to Support RR , suma sumarum  Support kongresowy
O co qrwa w tym wszystkim chodzi gdzie sens i logika . Każdy sam sobie ustanawia swoje prawa .
Bardzo jestem ciekaw stanowiska klubów tzw międzynarodowych z Rady Kongresu ???? 
S, NN, R -- Panowie z was się śmieje cała motocyklowa Polska  !!!!!!!!!!!!!!!! 

Tyle w temacie tej parodii

Offline

 

#51 2013-04-02 14:12:35

|Fuck

Gość

Re: Z FG NA MC

a debilów przybywa na tym świecie, po co się odzywacie jak nie znacie zasad, po ch.. sie produkować. Pierdolnijcie się wszyscy w łeb. Najlepiej obrzucić przed monitorem kogoś błotem. Tacy wszyscy mocni to niech staną przed jednym z tych Supportów i im to powiedzą, albo przed radą Kongresu. Ciekawe czy będziecie dalej tacy mocni w gębie. Banda internetowych troli, pozerów.

 

#52 2013-04-02 16:33:47

junior

Gość

Re: Z FG NA MC

|Fuck napisał:

Tacy wszyscy mocni to niech staną przed jednym z tych Supportów i im to powiedzą, albo przed radą Kongresu. Ciekawe czy będziecie dalej tacy mocni w gębie. Banda internetowych troli, pozerów.

Już próbowano stanąc na kongresie i to powiedziec. Próbowano i w Skalmierzycach.  W obu przypadkach zasłoniono się policją

 

#53 2013-04-02 21:32:44

SpeedTriple

Gość

Re: Z FG NA MC

Nie tylko tam, najlepiej jeśli kongresowych jest przewaga w stosunku przynajmniej 10:1, wtedy pokażą "siłę i honor". Byłem kilkukrotnie świadkiem jak m.in. członkowie RR przy bezpośrednim kontakcie z klubami "nieakceptowanymi" w podobnej ilości, trochę mniejszej nawet siadali na pizdę i wbijali wzrok we własne buty, hehe.

 

#54 2013-04-03 10:22:04

|Fuck

Gość

Re: Z FG NA MC

junior napisał:

|Fuck napisał:

Tacy wszyscy mocni to niech staną przed jednym z tych Supportów i im to powiedzą, albo przed radą Kongresu. Ciekawe czy będziecie dalej tacy mocni w gębie. Banda internetowych troli, pozerów.

Już próbowano stanąc na kongresie i to powiedziec. Próbowano i w Skalmierzycach.  W obu przypadkach zasłoniono się policją

Tak a jeden z prezydentów Gremium ma brata w policji heheheh, najlepiej przyjezdzac w 100 osób porozmawiać, przestancie robić z siebie debilów, złapcie sie za jaja i stańcie jak ludzie a nie pieprzycie tylko kłamstwa na prawo i lewo jacy wy jesteście wspaniali i dobroduszni...... Gremium kocha wszystkich ,

 

#55 2013-04-03 11:26:58

Other side

Gość

Re: Z FG NA MC

|Fuck napisał:

junior napisał:

|Fuck napisał:

Tacy wszyscy mocni to niech staną przed jednym z tych Supportów i im to powiedzą, albo przed radą Kongresu. Ciekawe czy będziecie dalej tacy mocni w gębie. Banda internetowych troli, pozerów.

Już próbowano stanąc na kongresie i to powiedziec. Próbowano i w Skalmierzycach.  W obu przypadkach zasłoniono się policją

Tak a jeden z prezydentów Gremium ma brata w policji heheheh, najlepiej przyjezdzac w 100 osób porozmawiać, przestancie robić z siebie debilów, złapcie sie za jaja i stańcie jak ludzie a nie pieprzycie tylko kłamstwa na prawo i lewo jacy wy jesteście wspaniali i dobroduszni...... Gremium kocha wszystkich ,

Pierdolisz gościu jak poparzony, już sam chyba nie odróżniasz tej propagandy, którą rozgłaszacie wszem i wobec od rzeczywistości. W słowo RR i "honor klubu" już nikt od dawna nie wierzy. Nie ma innej możliwości, jak tylko ustawić się w podobnych ilościach, inaczej kurewsko mniejszą ilość wykorzystacie bez chwili wahania. Jaki problem był abyście wyszli zza bramy na ostatnim kongresie, ilu was tam było? Gremium było mniej, więc czego zabrakło? Chyba jaj, których tak lubisz używać w dyskusji. Datę następnego kongresu podacie na dzień przed albo wogóle. RR jest znakiem firmowym kurewskich i podstępnych zachowań wśród polskich klubów motocyklowych. Kurestwo i frajerstwo zawsze wróci do właściciela, już się ten proces rozpoczął, sprawa z Gremium to tylko jedna ze składowych. I nie pierdol tutaj "wyjdź i powiedz to w oczy" bo takich frajerów już przerabiałem dziesiątki. Czepiłeś się tego krewnego w psiarni, jakie to do huja ma znaczenie? Nazwisko ma zmienić? Sąsiad ma ojca w policji a już ponad 10 lat na koncie, i co mu powiesz, że jest h.. do szczania? Filmów o blokersach się naoglądałeś i chodzisz i powtarzasz wyrwane z kontekstu kwestie. Jeszcze na koniec "pozdro dla kumatych" napisz.Ou

 

#56 2013-04-04 20:46:48

KazikPL999

Gość

Re: Z FG NA MC

Czytam to forum i czytam .. wreszcie musiałem się odezwać bo to co się dzieje jest nie pojęte. Chodzi mi najbardziej o zachowanie klubu wściekłych misiów z wioski pod Białymstokiem czyli RR. Niestety komuś z deczka się w głowie po przewracało i chcą z tego co można zaobserwować zrobić swoją śmieszną "armię" Bóg wie kogo bo tu już nie o motocykle chodzi. Pragnę podkreślić, że jestem obserwatorem i nie staję po żadnej ze stron jednak to co się dzieje woła o pomstę do nieba. Rozbrajanie klubów w trybie nagłym i nakładanie im na siłę żółtych barw jest hmm co najmniej tragiczne, bo czy było dobrowolne ? No chyba, że panowie z RR mają taki dar przekonywania i obiecywania złotych gór, że w ciągu niecałego pół roku klika klubów zmieniło swoje idee, wyrzekło się swojej historii i stało żółtą masą jeśli tak było to gratuluję honoru i w ogóle po co 4 lata wcześniej dzielnie walczyliście o założenie klubu przecież od razu mogli zostać supportem żółci. Zastanawiam się w ogóle na jakich teraz zasadach są przyjmowani nowi członkowie ? Bo jak widac motocyklizm nie jest już żadnym kryterium .. może teraz żółta brać przyjmie do swego grona każdego , któremu da się wyprać mózg ma trochę mięśni, siły i da się go bez problemu poszczuć na tych, którzy mają jeszcze olej w głowie i benzynę w żyłach. Kolejną zabawną rzeczą jak to ktoś na fejsbooku ładnie zauważył jest plakat (nota bene czemu tej osoby już tam nie ma hmmm może ktoś kogoś poszczuł ) na którym jest zakaz wjazdu aut a przecież czym dostaną się nowi klubowicze ? zresztą starzy też bo jak dało się zauważyć już od 3 lat może krócej żółta motocyklowa brać na zloty jeździ samochodami. Przepraszam .. kłamię na swoje zloty jeździ motocyklami, co by można było sobie ładne zdjęcie zrobić i pokazać, że w kupie siła.  Wiecie nie chcę się z nikim kłócić i sprzeczać lubiłem jeździć na zloty a teraz niestety liczba tych wartych do odwiedzenia strasznie się zmniejszyła i to tylko dlatego, że ktoś się obudził rano i stwierdził, że chce być panem i bogiem. Przykre to jest wszytko, że jedna grupa chce zniszczyć coś co było budowane przez tyle lat.  A może po prostu klub RR ma wielkie inspiracje aby móc postawić swoją żółtą pieczątkę obok Hells, Banditos , Pogan czy Outlaws jesli tak to chyba powinni dla każdego członka gratis dorzucać mydła w płynie co by się schylać nie musiał.

Takie małe podsumowanie na koniec panowie zejdźcie na ziemię zajmijcie się swoimi dziećmi, żonami i motocyklami w tym wieku zabawa w gangi motocyklowe już nie wypada i przede wszystkim wyłącznie SOA.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze z tymi którzy jeszcze pamiętają, co to znaczy motocyklista.

 

#57 2013-04-04 22:03:47

Mochikanin425

Gość

Re: Z FG NA MC

Na zlotach jestem już od 1988 roku i to co ostatnio się dzieje to jedno wielkie bagno...inaczej tego nie można nazwać. Przedtem motocyklami jeździli ludzie wiedzący co im daje motocykl. Teraz nie wiadomo do kogo się można odezwać by nie dostać z zaskoczenia w gębę a od motocykla i brata na nim ważniejsze są jakie ma plecy i z kim trzyma (Kongres, PRM,G HA itp.) . Dobrze by było gdyby wszyscy naprawdę zastanowili się o co w jeździe motocyklem naprawdę chodzi , poszli po rozum do głowy i pozbyli się głupców którym się chce rządzić "wolnymi jeźdźcami"

 

#58 2013-04-05 09:14:19

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

Do KazikPL999 , Mochikanin425 ale i innnych, którzy mylą ruch motocyklowy z klubami MC. Powtarzam po raz kolejny , jestem byłym memberem klubu MC , który po oddaniu barw z przyczyn niezależnych dalej pracuję dal swojego klubu ze szczególnym uwzględnieniem mojego chapteru. To tyle wstępu.
   Kluby MC wraz z FG to nie ruch motocyklowy. To specyficzna subkultura która ma określone zasady itp itd. Nie jestem obrońcą RRMC i nie podoba mi się to co robią z kongresem. To ja pokazałem w jaki sposób lekceważą kongres a w szczególności Radę Kongresu, która wg mnie jest fasadą, dowodem jest nadanie przez RR trzem klubom statusu MC. Dlatego jestem ciekawy jak na to zareaguje Rada Kongresu i kongres jako taki. Zatem czy jakiś klub przyjmuje barwy RR czy innego większego klubu dzięki perswazji przemocy czy logiki to mnie nie interesuje bo to ich wewnętrzna sprawa "honoru i zasad".
   Wspominanie lat osiemdziesiątych to kombatanctwo i lepiej z tym się nie wychylaj. Przypominam, że od tamtego czasu minęło prawie ćwierć wieku. Wyrosło i dorosło co najmniej trzy pokolenia motocyklistów a w świecie technologii to prehistoria więc wrzuć na luz.
   Z grubsza licząc  MC wraz z FG to niecałe 0,5 % ludzi jeżdżących motocyklami powód jest jeden, aby być w tej grupie to "trzeba poczuć bluesa" i starać się wytrzymać te warunki jakie stawia poszczególny klub swoim kandydatom i członkom. Na przykładzie chapteru ( którego byłem założycielem ) klubu już istniejącego podam przykład. Zakładających chapter było 25 po roku zostało ok. 12 obecnie jest 10 a w okresie ostatnich 5-ciu lat przewinęło się ze 20 do 30 kandydatów. Wniosek jaki się nasuwa jest prosty czas i warunki jakim trzeba podołać zweryfikuje scenę klubów MC i FG czy to będzie 5 , 10 czy 20 lat to inna sprawa. Na razie czy się komuś podoba czy nie obserwujemy gwałtowny wzrost "rynku klubowego", najlepiej o to zapytać Tadka z "Motofanów". Tylko dzięki temu, że ta grupa ludzi jest zorganizowana to jest widoczna, to oni podejmują trud organizowania zlotów i akcji np. motoserce. Proszę mi pokazać w takiej ilości imprezy organizowane przez innych z tzw ruchu motocyklowego pomijam tu Warminsko-Mazurską Strefę Neutralną, gdzie niezorganizowani mogą przyjechać i poznać innych.

  Nie mylcie światka MC z jakimś ruchem motocyklowym, a wypisywanie inwektyw nic nie daje. Świadczy jedynie o puszczaniu nerwów. Choć na co dzień klnę jak szewc to nie robię tego na forum, no chyba że trzeba coś podkreślić.

ale się qrwa napisałem

 

#59 2013-04-05 14:30:23

 eRKa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Wiesz- porównanie ilości imprez organizowanych przez (pierwszy przykład z brzegu) grupy takie jak ta zebrana wokół forum DragStara i tych organizowanych przez różne kluby nie wypada niekorzystnie dla DragStarowców- a to przecież nie jedyne forum tego typu. Jeśli się nie mylę z Virago jest podobnie. Z mojego podwórka- Forum Motocyklistów Łódzkich- grupa bardzo różna i bardzo nieformalna, ale robiąca naprawdę niemało. Oczywiście- wiele klubów się napina że to nie są "prawdziwe" imprezy i zloty ale nie wiem czy to akurat wada. Nie ma napotrzebnych spinek, patrzenia co kto ma na plecach i dlaczego- wypisz wymaluj jak w Stanach w knajpach "no colors allowed".

Offline

 

#60 2013-04-05 18:29:48

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

eRKa napisał:

Wiesz- porównanie ilości imprez organizowanych przez (pierwszy przykład z brzegu) grupy takie jak ta zebrana wokół forum DragStara i tych organizowanych przez różne kluby nie wypada niekorzystnie dla DragStarowców- a to przecież nie jedyne forum tego typu. Jeśli się nie mylę z Virago jest podobnie. Z mojego podwórka- Forum Motocyklistów Łódzkich- grupa bardzo różna i bardzo nieformalna, ale robiąca naprawdę niemało. Oczywiście- wiele klubów się napina że to nie są "prawdziwe" imprezy i zloty ale nie wiem czy to akurat wada. Nie ma napotrzebnych spinek, patrzenia co kto ma na plecach i dlaczego- wypisz wymaluj jak w Stanach w knajpach "no colors allowed".

Ok masz całkowitą rację, podobnie dużo dobrego robi Warmińsko-Mazurska Strefa. Nie dowodzę , że imprezy organizowane przez MC czy FG są the best. Jest ich dużo są często schematyczne ale są przede wszystkim okazją do poznania innych. Jedyną "wadą" jest to że w pewnych okolicznościach należy odpowiednio się zachować w stosunku do ludzi w kamizelkach szczególne tych którzy są z MC ot i tyle

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl