Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#31 2013-03-17 19:52:50

support 81

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Obserwer napisał:

No i już sie zaczęła napierdówa.
Zaczyna być strachliwie. Na początek Rebelsi odwołali coroczny zlot. Niby coś tam piszą ze niewiedza czy sie impreza w tej formie już niewypelnila ale mówią ze chcą poczekać rok. Achillesa akurat - normalnie boja sie ze przyjedzie G i zorpierdoli imprezę albo ludzie sie wystarcza i niedopuszczalne i popłyną. Kaska panowie kaska zaczyna boleć. Tak jak przewidywali co poniektorzy.

To co w Borku nie bedzie zlotu,ee chyba wszyscy sie G nie wystraszyli na Boga ,przeciez goscie nie beda po kraju jezdzic i wszystkich popychac, tak mi sie przynajmniej zdaje.

 

#32 2013-03-17 21:30:54

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Obserwer napisał:

No i już sie zaczęła napierdówa.
Zaczyna być strachliwie. Na początek Rebelsi odwołali coroczny zlot. Niby coś tam piszą ze niewiedza czy sie impreza w tej formie już niewypelnila ale mówią ze chcą poczekać rok. Achillesa akurat - normalnie boja sie ze przyjedzie G i zorpierdoli imprezę albo ludzie sie wystarcza i niedopuszczalne i popłyną. Kaska panowie kaska zaczyna boleć. Tak jak przewidywali co poniektorzy.

A nie bierzesz pod uwagę : że się już nie chce chłopom, albo są problemy bo nie ma sponsorów na ten rok ("kryzys qrwa")

Offline

 

#33 2013-03-28 15:30:38

Probajt

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Widze ze podpierdalanie sie nie konczy.
Cytat z fajzbuka zoltych"

Route 18 - Członkowie i Sympatycy/ Members & Friends of RR MC

Na stronie warszawskiego oddziału "czarnuchów" można przeczytać taki oto efekt ich radosnej twórczości

"Jeśli gdzieś po drodze, w tym szybko rozwijającym się klubie, zaginą podstawowe idee, należy się zatrzymać i obrać prawidłowy kierunek. W klubie nie ma miejsca dla ludzi, którzy pod wpływem impulsu lub dla szpanu chcą do niego dołączyć"

TU NASZ PIERWSZY KOMENTAŻ: Jest w Warszawie taka groteskowa postać o wdzięcznej ksywce "Czacha" - zapewne wcale nie dla szpanu długo robił "casting" wśród klubów (był i u nas), aż wreszcie trafił na taki, który dał mu od razu praktycznie wszystko.

Idźmy dalej:

"Gremium MC ma wielkie ambicje".

DRUGI KOMENTARZ: To widać. Zarąbisty przerost formy nad treścią. A ściślej: totalny brak treści.

I dalej:

"W przyszłości planuje objąć swym zasięgiem Amerykę, Azję i Skandynawię. Jednak klub nigdy nie stosował przemocy w procesie rozwoju. Nie było brutalnych i krwawych przejęć innych klubów. Przyłączają się do niego tylko grupy, które same wyrażają chęć stania się częścią wspólnoty. Gremium nikogo nie naciska ani nie stosuje presji, wspólna filozofia i chęć podążania jedną drogą jest motywem, który przyciąga do niego inne grupy."

OSTATNI KOMENTARZ: Brak przemocy jest wręcz obezwładniający. Tak samo, jak "brak brutalnych i krwawych przejęć" (vide: Wielkopolska) tudzież brak nacisku i presji. To ostatnie szczególnie było widać w okolicach lokalizacji ostatniego jesiennego spotkania Kongresu......

 

#34 2013-03-29 16:33:14

FLSTf

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

A kim są "czarnuchy"?

Po pseudonimie wnoszę, że z racji krótkiego stażu myli Ci się jeszcze kolorystyka.

 

#35 2013-03-29 16:38:21

FLSTf

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Pozwoliłem sobie zerknąć w zakładkę "historia" na stronie RR:

Należy przy tym zaznaczyć, że jeszcze stosunkowo do niedawna był to jedyny rdzennie polski klub MC, a jego rangę dodatkowo podnosi fakt przynależności do międzynarodowej elity klubów MC o statusie „1%”.

Czy jakikolwiek klub międzynarodowy uznaje 1% RR, który nadali sobie sami w chwili uniesienia? Odpowiedź brzmi zdecydowane nie o ile się orientuję. Gdy jeszcze G było w kongresie woleli jak mi się wydaje przemilczeć ten istotny fakt.

 

#36 2013-03-29 16:44:11

FLSTf

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Już łapię o co chodziło "Probajtowi", cytował. "Czarnuchy" to Gremium.

Ten, co prowadzi profil FB "route 18 bla bla bla...", uffff, ależ ma koleś najebane w sagan, choroba psychiczna to mało, lekko mnie zatkało po krótkiej lekturze.

 

#37 2013-03-29 17:22:16

99% biker

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Jak było z Bachusem z Zielonej Góry?

Offline

 

#38 2013-04-03 16:00:29

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

FLSf to nastepny miedzynarodowy fachowiec i znawca klubow MC. Wie co, kto i gdzie uznaje i kto, kiedy co wolal. Cale to forum tutaj, to smichu warte. Gratisowe stoisko informacyjne dla psiarni w najlepszym wypadku - poza tym nic nie warte. Napinanie bohaterow internetowych i wymiana "wiedzy" nie wiadomo skad. W dupie wam sie popierdolilo chyba, bo zima juz dlugo trwa i co niektorym mozg przymarzl...

Offline

 

#39 2013-04-03 17:00:23

FLSTf

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

polishhdguy napisał:

FLSf to nastepny miedzynarodowy fachowiec i znawca klubow MC. Wie co, kto i gdzie uznaje i kto, kiedy co wolal. Cale to forum tutaj, to smichu warte. Gratisowe stoisko informacyjne dla psiarni w najlepszym wypadku - poza tym nic nie warte. Napinanie bohaterow internetowych i wymiana "wiedzy" nie wiadomo skad. W dupie wam sie popierdolilo chyba, bo zima juz dlugo trwa i co niektorym mozg przymarzl...

Nie wiadomo skąd to wziął się 1% Road runners, niezależnie od tego, czy wiem coś na temat klubowania czy nie. Jakoś na kongresie "psiarnia" nie przeszkadzała wam wcale, wręcz przeciwnie, współpracowaliście na piątkę. Krok do przodu, krok do tyłu, musztrę macie jak po szkółce policyjnej, to wam trzeba przyznać. Gdy już się zawinęli Pan Policjant znów stał się "psem".

 

#40 2013-04-07 15:01:57

Probajt

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

FLSTf napisał:

polishhdguy napisał:

FLSf to nastepny miedzynarodowy fachowiec i znawca klubow MC. Wie co, kto i gdzie uznaje i kto, kiedy co wolal. Cale to forum tutaj, to smichu warte. Gratisowe stoisko informacyjne dla psiarni w najlepszym wypadku - poza tym nic nie warte. Napinanie bohaterow internetowych i wymiana "wiedzy" nie wiadomo skad. W dupie wam sie popierdolilo chyba, bo zima juz dlugo trwa i co niektorym mozg przymarzl...

Nie wiadomo skąd to wziął się 1% Road runners, niezależnie od tego, czy wiem coś na temat klubowania czy nie. Jakoś na kongresie "psiarnia" nie przeszkadzała wam wcale, wręcz przeciwnie, współpracowaliście na piątkę. Krok do przodu, krok do tyłu, musztrę macie jak po szkółce policyjnej, to wam trzeba przyznać. Gdy już się zawinęli Pan Policjant znów stał się "psem".

Support Your Local 997

 

#41 2013-04-07 17:43:29

polishhdguy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

FLSTf napisał:

polishhdguy napisał:

FLSf to nastepny miedzynarodowy fachowiec i znawca klubow MC. Wie co, kto i gdzie uznaje i kto, kiedy co wolal. Cale to forum tutaj, to smichu warte. Gratisowe stoisko informacyjne dla psiarni w najlepszym wypadku - poza tym nic nie warte. Napinanie bohaterow internetowych i wymiana "wiedzy" nie wiadomo skad. W dupie wam sie popierdolilo chyba, bo zima juz dlugo trwa i co niektorym mozg przymarzl...

Nie wiadomo skąd to wziął się 1% Road runners, niezależnie od tego, czy wiem coś na temat klubowania czy nie. Jakoś na kongresie "psiarnia" nie przeszkadzała wam wcale, wręcz przeciwnie, współpracowaliście na piątkę. Krok do przodu, krok do tyłu, musztrę macie jak po szkółce policyjnej, to wam trzeba przyznać. Gdy już się zawinęli Pan Policjant znów stał się "psem".

Hehe, "wam" i "macie"... Aha... Musze cie rozczarowac. Tak sie sklada, ze nie uczestnicze w kongresach ani w tym o ktory ci chodzi, ani tez w innych - no chyba ze czysto przypadkowo by sie zdarzylo. Ale wsio...
To skad twoim zdaniem mial byc przyznany ten 1% RRMC? Przez "Wielka Miedzynarodowa Rade Przyznawania 1%"? Prosze wytlumacz mi to, jak to sie odbywa, bo zapewne po prostu nie mam pojecia, a bardzo chcialbym wiedziec.
A jak ja to z ta psiarnia widze - dlaczego byli, gdzie byli itd. to juz sie na ten temat wypowiedzialem i nie chce mi sie powtarzac, bo jest to jasne dla kazdego, kto zechcialby zliczyc dwa i dwa do kupy. Ale niektorym to przy tym rachunku zawsze wychodzi siedem - bo tak chca zeby tak wyszlo, hehe. Nudzi to juz troche... W kolko to samo...

Offline

 

#42 2013-04-07 20:14:55

FLSTf

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Mi się też już nie chce przerabiać tego tematu, h.. z tym.

 

#43 2013-04-15 21:51:01

RadykalnyMaŁy3

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Jakoś cicho o tym że GREMIUM zadzwoniło na MO z donosem na RR i zrobili sobie obdukcje Toć to będzie pierwsza sprawa w powiecie między KLUBAMI MC

 

#44 2013-04-16 09:15:42

ciekawy

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

Warszawskie Gremium? Jeśli to prawda to dużo stracili w moich oczach.

 

#45 2013-04-16 18:20:56

ja

Gość

Re: Ruch motocyklowy czy ruch klubów ?

plotki i pomówienia

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naprawa konsol poznan