Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#61 2013-04-06 00:26:23

anonim

Gość

Re: Z FG NA MC

Nie karmcie trolla.
Zauważyłem, że jak tylko emocje przygasają, to znajduje się "ktoś" kto zaczyna mącić i judzić co by znów była słowna jatka i wrzucanie jeden na drugiego.
Już się zaczęły merytoryczne posty, już zaczęła się dyskusja na poziomie normalnej rozmowy "przy piwku" to ktoś musi się podszyć za ostatnio kontrowersyjny klub i zapodaje bardzo tanie chwyty, co by lasować się przed monitorem kolejną burdą.
Szkoda energii panowie na takie zagrywki.
Wiem, że aura nie sprzyja, aby wyluzować nerwy w siodle. Może zamiast tego usiąść z piwkiem i pooglądać foty z zeszłych sezonów? Zaplanować obecny, podłubać przy ostatnich poprawkach maszyn?
Kiedyś przeczytałem niezły tekst : denerwować się to mścić się na swoim zdrowiu za czyjąś głupotę. Nie warto dawać się ponosić.
Pozdrawiam serdecznie.

 

#62 2013-04-06 18:13:31

Gałgan

Gość

Re: Z FG NA MC

Co to za wielki i zajebisty klub - ns mc? Nigdy nie słyszałem...

 

#63 2013-04-06 22:35:10

anonim

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

... to nie mam o czym z toba dyskutować ....


NSFFNS

I naprawdę nie będziesz? Obiecujesz? (wiem, że się nie powstrzymasz.. trolle tak mają - zwłaszcza te z gimnazjum)

 

#64 2013-04-06 23:19:44

Gałgan

Gość

Re: Z FG NA MC

ns nic mi nie mówi, sprawdzałem na stronie kongresu, nie ma takiego, h.. wie co to, klub widmo chyba. Największy "rdzennie polski" to wg. Road Runners właśnie oni, więc czyżbyś sobie uzurpował?

 

#65 2013-04-07 00:24:45

Speed

Gość

Re: Z FG NA MC

Coś ci sie gościu niezłe we łbie namieszalo
Największy ? 80 ludzi rozsianych po Polsce ? A w Macierzy 10 ludzi ? Gdzie ta wielkość klubu? Żyjesz marzeniami o potędze" a nigdzie Was nie widać ! No chyba ze w DDR u takich samych Niemców jak wasz prezi ;-)
Sztuczne chaptery po pare osób zeby kropka na mapie była ?! Nie rozwijajace sie od lat !!! Zejdz na ziemie i rozejrzyj sie trochę dalej niż czubek własnego nosa i zobaczysz jaki jesteś niezależny ! Sraczka zeby gdzieś pojechać tlumaczona sobie niezaleznoscią   Żenada ! Jedyne Wejherowo trzyma klasę MC !
Zlot ok! Pracowało na to też  to grono ludzi których juz nie ma a zlot idzie siła rozpędu ! I dobrze ! Szkoda byłoby zaprzepascic wkład pracy tylu ludzi ! Lata tradycji ! Niech sie kręci ! Ok! Ale nie przypisuj sobie zasług bo pewnie jesteś młodym gniewnym bo nikt poukladany nie pisalby w ten sposób ! Nsffns - pusty slogan który jak życie pokazuje może prysnac w każdym momencie   Taka prawda ! Życie !
Także zastanów sie zanim coś jeszcze napiszesz o wielkości i potędze "

 

#66 2013-04-07 04:09:29

 eRKa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Jak pamiętam reguły, to było tak, że jeśli ktoś coś mówi publicznie, to jest gotowy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje słowa. Dlatego zwłaszcza reprezentujac publicznie barwy klubowe nie obraża się nieznajomych, bo może się na ten przykład tak nieszczęśliwie okazać, że jakiś klub MC poważnie potraktuje zasadę "obraził jednego- obraził cały klub" i wyciągnie odpowiedzialność nie tylko wobec obrażającego, ale i wobec klubu który reprezentuje.

Give respect to get respect.

Offline

 

#67 2013-04-07 09:14:26

Speed

Gość

Re: Z FG NA MC

Napuszeni i niewychowani klubowo młodzi którym szybki awans popierdulil resztki mózgu !
Na barwy to trzeba sobie zasłużyć praca i szacunkiem a nie lizaniem dupy zarządowi i prezydentowi którzy forsuja swoich pupilkow i broń Boże zeby ktos miał inne zdanie wtedy jest beee
Taki wpis jako klub pokazuje ze z wychowaniem klubowym jest coś grubo nie tak. Member 96 wypisujacy tu takie rzeczy powinien zostać wezwany na stołek" i przynajmniej wyedukowany jak pisze słusznie eRKa ! Kiedyś by tak było ale tacy zadufani w sobie członkowie NS nie widza nic dalej oprócz swojego nosa i to kiedyś sie odbije czkawką
Pierwszy lepszy klub wjechalby do Fortu i nakrył czapkami te pare osób co tam zostało a reszta w poplochu rozpierzchla by sie po krzakach ! Taka jest prawda ! Dlatego jest izolacja zeby Twojej wielkości nikt nie odkrył !

 

#68 2013-04-07 13:45:46

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

Widzę, że odezwał się dziewięćdziesiąt sześć , nine six, NS, 96 lub tzw. kurczak.

  Nie to żebym miał coś do klubu jako takiego , ich sprawa jak sobie układają klocki. Niestety odnoszę wrażenie, że co spotkam "kurczaka" to większy motocyklista a klub jedyny - MC - na świecie. Z moich mimowolnych obserwacji , większość dorosłego życia spędzam w okolicach środkowego zachodu Polski, wyciągnąłem parę lat temu wniosek i to się potwierdza w postach NS mc. Klub 96 MC czyli  KURNIK - ulokował swój target w kandydacie który:
- ma kasę, lubi się lansować i jest bezkrytyczny.
  Teraz uzasadnienie. Parę ładnych lat wstecz byłem w Łagowie ( pod Debami - byli w trakcie przygotowywania clubhausu w Świebodzinie ? ) na zebraniu, jeszcze wtedy dziewięćdziesiąt sześć MC. Pierwsze wrażenie wizualne to, maszynki wy....bane na oko najtańsza to ze 20-30 koła, chłopcy odpicowani jak na konsolację, niektórzy we frędzlach, no dosłownie pełny odjazd. Posłuchałem trochę rozmów prywatnych, przeszedłem rozmowę "uświadamiającą" z ówczesnym prezydentem i stwierdziłem, że to nie dla mnie towarzystwo z powodu tylko kasa kasa kasa kasa. Oprócz mojego wrażenia i przekonania z przed lat, na kasę i lans dowodem, jest FORT 96 który chyba nie bardzo wypalił.
   Kolejnym to oczywiście zlot RBiM, nie powiem z punktu widzenia komercyjnego impreza trafiona w 10. Tylko NS mc, nie wie tego bo pewnie nie ogarnia swojej zagrody, że pierwsze zloty były robione w okresie kiedy w tym czasie odbywało się Lubuskie Lato Filmowe co pomagało a Łagów jest , był i będzie perłą Lubuskiego a lipiec do miesiąc wakacyjny i ludzie szukają rozrywki. Jak chcecie sprawdzić siłę swojego klubu to zorganizujcie zlot np. w maju w Poźrzadle a w tedy się okaże. Notabene moje odczucia z 2-3 pobytów tam są raczej jarmarczne niż zlotowe a skrót RBiM przetłumaczył bym na Rock Blues i Mamona lub RoBić Mamonę. Tu dobra rada dla NS mc, uważaj na diodowych skuterowców bo pierwsza poważniejsza nagroda rzeczowa twojego klubu dla uczestników RBiM to był właśnie skuter , który wygrała córka zaprzyjaźnionego właściciela pola namiotowego a ub. roku lub dwa lata temu motor który był nagrodą wygrał gość z Zielonej Góry, który traf chciał, że na zlot przyciągną akurat przyczepkę na motor. Tak mi opowiedział kolega który tam był i obserwował tą sytuację. Wniosek nagrody muszą zostać w domu.
    Co do bezkrytycyzmu to opiszę dwa przypadki:
- pierwszy - indywidualny - to "KAZIU"   ( nie wiem jak obecni ale wtedy kurczaki nosiły na kamizelkach ksywki ) z chapteru Wolsztyn.  Na Woodstoku w namiocie przy stole, wioski motocyklowej organizowanej przez chrześcijański klub, siedzę ja, gość z Born To Ride i przysiadł się KAZIU oczywiście o zgodę nie pytał.. Jemy sobie spokojnie darmową pomidorową, gorąco jak cholera a KAZIU zaczyna wykład na temat MC, klubów ocenia je itp. itd. Generalnie przed obcymi pie...li niestworzone rzeczy. Patrzymy na niego. Zacząłem pierwszy, "Kaziu skąd się qurwa wziąłeś i kto ty jesteś ?"- pytanie było czysto retoryczne. Kazio próbował odpowiedzi. Ja na to "Kaziu widzę, że jesteś 96 prospect z Wolsztyna, gdzie twój member ?". Kaziu popadł w lekką konsternację a ja dalej. "słuchaj mnie uważnie, masz szczęście że nikt nas nie słyszy ( byliśmy akurat tylko we trzech ),  że jesteśmy u chrześcijan a Born jest raczej spokojny chłop. Born na to Noooo!. To wypierdalaj bo w przeciwnym przypadku okoliczności przyrody cię nie uratują , dostaniesz w cymbał a kajuta będzie nasza". Kazio odszedł zdziwiony. Dalszego ciągu spotkania kurczaka nie było, może dlatego że się na czas ogarnął lub member mu wytłumaczył.
- drugi - klubowy - 96 było w Radzie KPKM i głównym hamulcowym przed MC dla Boxer FG. Klubu, który formalnie istnieje od 1986 r. a korzenie ma w końcówce lat 70 tych. Była to próba walki o wpływy w światku motocyklowym na lokalnym rynku. Ponadto chcieli odgrywać w kongresie równorzędną rolę jak RRMC i Gremium MC i tu przegięli pałę. 96 MC organizowało w Lubniewicach Kongres, przed bramą wjazdową wyjebali czarnego HUMMERA, dowód na bogactwo . Oczywistym było, że Boxerzy będą ponownie starać się o MC na ich KONGRSIE.
   Otóż co robi Gremium, które zwykle nie przyjeżdżało zbyt "licznie" na kongresy. Tym razem spotkanie przed wspólny wjazdem na Kongres zarządzono na ORLENIE w Świebodzinie przy rondzie obecnej drogi 92. W ciągu godziny cały dostępny plac został wypełniony po brzegi. Oprócz Boxerów byli też Borni. Jak kawalkada ruszyła to kolega naliczył ok. 150 samochodów, motocykle pominął. Zatem daje to co najmniej 600 ludzi. Trza było widzieć jak to wszystko jechało przez Międzyrzecz i wjechało do Lubniewic. Zniknął kurczęcy sen o wielkości. To w Lubniewicach Boxerzy dostali MC a kurice zostały posunięte z Rady. Potem zaczął się okres niezależności i rozpadu na prędce tworzonych chapterów.

 

#69 2013-04-07 15:56:46

Gosc

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

Kompletne bajki dla grzecznych dziewczynek z tego forum . Z kongresu odeszlismy sami ogłaszając swoją NIEZALEŻNOSC !
Widze że boli was nasza niezależnosc i wielkosć , zazdroscicie nam takich domów klubowych jakie mamy a już w szczegulnosci najwiekszego domu klubowego w Polsce tj : FORT 96 MC

Żałosne przechwałki. Lanserzy z frędzlami.

 

#70 2013-04-07 20:31:47

SpeedTriple

Gość

Re: Z FG NA MC

96 to na ta chwilę nic nie znaczący klubik, ratuje was tylko ssanie lachy 81. W Wejherowie są same paździochy, które nawet w fg nie zrobiłyby kariery. Szkoda mi czasu, żeby nawet poruszać ten temat. A największym niezależnym, rdzennie polskim klubem z orłem w barwach jest Orzeł Biały. Nara.

 

#71 2013-04-07 20:36:42

Speed

Gość

Re: Z FG NA MC

Do Ns   
Nie wiem czy jest sens dalej z tobą pisać bo nie wiem czy jesteś tak głupi czy tylko takiego udajesz ale patrząc po wpisach chyba te pierwsze
1. Jest was mało. 80 ludzi. To juz pisałem. Najmniejszy ZG 4-5 osób a największy Wejherowo niecala 20. Więc nie oklamuj sie   
Mało który chapter rozwija sie a najmniej macierz. Ich naprawdę czapkami można nakryc. 10 ludzi. Więc gdzie te czasy ze było 30-40 chłopa ? Nie nadawali sie ? Ty sie nadajesz?
2. Rozmowa z sierzantem nie ma sensu bo to jeden z najwiekszych chujkow w klubie co nawet braci klubowych na kasę robił o reszcie cywili nie wspominając
Z prezim tez nie ma sensu rozmawiać. On nie lubi konfrontacji. Potrafi statut klubu zmieniac zeby bylo jak on chce. Zyjcie swoim życiem. Nie nazywaj byłych memberow zgnilym owocem bo to oni budowali ten klub a nie ty i to ty do niego wstąpiłes a nie oni do ciebie i widząc co sie z klubem dzieje pod wodzą obecnego prezydenta chcieli zmienić to co jest obecnie. Zdanie hangarouda lizacego dupę prezydenta jest wiecej warte niż zdanie memberow to tylko w 96
3.fort jest tylko dzięki ....
I stoi niewykorzystany. Siedzicie w paru ludzi patrząc sie na siebie. Dawajcie  sobie nawzajem goldy i tytuły jak tak lubicie i iddzcie do lasu opału nabierać bo na szybach szron . Zimno i ciemno . Składek mało. Jak to utrzymać ?
Ekspres splacony to kawę za 5 zł braciakom możecie sprzedawać no chyba ze w termosach swoją przywożą. Lubsko dalej swój alkohol przywozi ? Oszukiwanie samych siebie tak to od środka w 96 wyglada
Przykłady można mnożyć ! Z boku to widać !
4. Rozmowa z Nygusem była rzeczowa i rozstalismy sie w zgodzie i porozumieniu. Potem historia została zmieniona na taka ze 96 wyjechało z Lubska z podkulonym ogonem co jest nieprawda i dlatego nie mając odwagi na następna konfrontację wyjechali na kongres pochowani miedzy Gremium i BTR   To juz historia. Ale zadre dalej maja. Wszystko przez dupowate decyzje Prezydenta Ns
6. Ns widząc co sie dzieje w kongresie samo zadecydowało o odejściu i niezależności. Ale dalsza polityka izolacji świadczy o słabości i braku jaj. Czemu nigdzie nie widać 96 ?
Wasze  tłumaczenie juz widzę. Ciagle ta sama spiewka powtarzana jak mantra przez obecnego prezydenta- czy nam to jest potrzebne    czy my musimy tam byc i  takie tam ble ble
Lepiej do DDR pojechać do Niemców i stać jak pizdy i robić glupkowate miny pseudo braterstwa z Niemcami.
Ja jebie. Kończę bo niepotrzebnie sie nakrecam.
Nara

 

#72 2013-04-08 06:27:03

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

Widzisz NS mc u was wsio jest NAJ NAJ NAJ. Macie nawet największych cymbałów a ty jesteś tego dowodem.

 

#73 2013-04-08 17:22:40

ja111

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

Ty Nite Mare uwazaj sobie co mówisz !  A ty SpeedTriple tez sobie uważaj co piszesz jestescie tacy madrzy to przyjedzzcie na RBiM jesli oczywiscie was stac i powiedzccie to oficjalnie co piszecie ! Tutaj na nic nie znaczącym forum siedzac bezpiecznie w domu sie wymądrzacie a pewnie do żadnego klubu nie należycie i wielki żal wam dupe sciska .
NS mc jest najwiekszym Polskim niezależnym klubem i takie są fakty !





NSFFNS

Nawet wiekszy od RRMC ???

 

#74 2013-04-08 17:58:10

DJ

Gość

Re: Z FG NA MC

A nie widzicie że ten cały NS mc to trol i specjalnie się napina żeby tylko trochę zamętu narobić i innych podpuścić.
Pewnie nawet nie jest w klubie a Wy się dajecie podejść jak małe dzieci i jak przekupki na targu.
Zaraz wszystko wyciągacie - może dołóżcie tu jeszcze do pewnych historyjek dowody rzeczowe i sprawa gotowa!!!!

Bez odbioru!!!!

 

#75 2013-04-08 19:55:54

SpeedTriple

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

Ty Nite Mare uwazaj sobie co mówisz !  A ty SpeedTriple tez sobie uważaj co piszesz jestescie tacy madrzy to przyjedzzcie na RBiM jesli oczywiscie was stac i powiedzccie to oficjalnie co piszecie ! Tutaj na nic nie znaczącym forum siedzac bezpiecznie w domu sie wymądrzacie a pewnie do żadnego klubu nie należycie i wielki żal wam dupe sciska .
NS mc jest najwiekszym Polskim niezależnym klubem i takie są fakty !

Groźby takiego szmaciarza nie robią na mnie wrażenia. Jeśli jesteś choć w małym stopniu takim kozakiem na jakiego się tutaj kształtujesz podaj z jakiego jesteś chapteru i godziny otwarcia CH. pokaż hujozo co warty jest wasz wielki mały klub.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl