Forum Klubów Motocyklowych

Forum o motocyklistach dla motocyklistów


#76 2013-04-08 21:55:47

enka

Gość

Re: Z FG NA MC

a wg mnie jest to prowokacja i odciagniecie uwagi od tego o czym pisalo sie wczesniej w tym watku czyli o przechodzeniu z fg na mc bez zgody rezty rady kongresu. nagle ni z gruchy ni z pietruchy wyskakuje i zaczyna pierdolic o 96 a temat nawet nie byl poruszony. zostawcie go nie odpowiadajcie. swojej tozsamosci prawdziwej nie pokaze. raczej to nawet nie jest osoba zwiazana z tym klubem.

 

#77 2013-04-08 22:29:28

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

SpeedTriple napisał:

NS mc napisał:

Ty Nite Mare uwazaj sobie co mówisz !  A ty SpeedTriple tez sobie uważaj co piszesz jestescie tacy madrzy to przyjedzzcie na RBiM jesli oczywiscie was stac i powiedzccie to oficjalnie co piszecie ! Tutaj na nic nie znaczącym forum siedzac bezpiecznie w domu sie wymądrzacie a pewnie do żadnego klubu nie należycie i wielki żal wam dupe sciska .
NS mc jest najwiekszym Polskim niezależnym klubem i takie są fakty !

Groźby takiego szmaciarza nie robią na mnie wrażenia. Jeśli jesteś choć w małym stopniu takim kozakiem na jakiego się tutaj kształtujesz podaj z jakiego jesteś chapteru i godziny otwarcia CH. pokaż hujozo co warty jest wasz wielki mały klub.

Uważnie przeczytaj NS mc co ci napiszę. Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum i niestety ciebie to spotkało. Jakbyś przejrzał choć z grubsza ten wątek i inne to byś się zorientował, że moje wpisy raczej nikogo nie obrażały a dot. rzeczy merytorycznych ( tu użyłem dosyć trudnego słowa ale se wygooglujesz ). Jeżeli poruszam jakieś problemy to dotyczą MC jako takiego. Jeżeli przytaczam jakieś fakty , to te w których brałem udział osobiście lub mam relacje z pierwszej no najdalej z drugiej ręki. Po trzecie wiedziałbyś kim jestem pisałem o tym dwa lub trzy razy.
  Niestety jeżeli trafiam na takich gości jak ty to pozwalam sobie na niewielkie inwektywy i stawiam perły przeciw orzechom, że ty i Support 81 to ta sama osoba. Może wpadnę kiedyś do Poźrzadła na kawę. Zaznaczam, że jestem "smakoszem" espresso najlepiej z mieszanki arabiki południowo- i środkowoamerykańskiej w stosunku 30 do 30 lub 40 do 40 % a resztę dopełnia afrykańska robusta najlepiej jakby była średnio palona do tego 30 ml gorącego mleka i drobny cukier trzcinowy. Wódy i innego alkoholu od jakiegoś czasu nie piję, czasami coś wciągnę no ale to tylko z bliskimi.

 

#78 2013-04-08 22:30:39

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Zamiast pierdolić bez ładu a składu,zróbcie coś z tymi reklamami bez sensu wyskakującymi cały czas na forum.
Co do ns mc mam niskie mniemanie,po rozmowach z paroma gośćmi z tegoż klubu.Ma się wrażenie jakby wzięli się tam przypadkiem...
Bez urazy

Offline

 

#79 2013-04-08 22:37:42

rychu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

NiteMare napisał:

Zaznaczam, że jestem "smakoszem" espresso najlepiej z mieszanki arabiki południowo- i środkowoamerykańskiej w stosunku 30 do 30 lub 40 do 40 % a resztę dopełnia afrykańska robusta najlepiej jakby była średnio palona do tego 30 ml gorącego mleka i drobny cukier trzcinowy. Wódy i innego alkoholu od jakiegoś czasu nie piję, czasami coś wciągnę no ale to tylko z bliskimi.

Nie ukrywam że taką kawkę przyrządzoną  chętnie by zapodał

Offline

 

#80 2013-04-09 02:56:55

 eRKa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

enka- wracając do sedna czyli tego o czym piszesz: na mój chłopski rozum problem wygląda trochę tak, że zaczęło się dlatego, że kongres przestał być czym był. Już nie wchodźmy w to z czyjej "winy", zasługi, jakim prawem, co się działo itd. Goły fakt- nie jest tym co kiedyś. FG które były w niego zaangażowane mają parę opcji:

- pozostać FG (bo w sumie czemu nie- skoro można było do tej pory...)
- rozwiązać się (trochę szkoda- jest ekipa, ludzie którzy coś wypracowali, rozpoznawalne barwy),
-"podpiąć się" pod jakiś odpowiednio duży klub (bez nazw żeby nie zadrażniać) albo
- na własną rękę "nadać sobie" status MC i mieć nadzieję że w zamieszaniu wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego.

Tak naprawdę każde rozwiązanie ma jakieś wady i jakieś zalety, ale IMO trudno się dziwić któremukolwiek. Żeby było zabawniej podejrzewam, że każde z nich (włącznie z ostatnim) przy dobrej woli, nie popełnianiu kardynalnych głupot (jak naszycie sobie na kuty diamentu przez grupę 6 osobową) i operatywności da się przerowadzić możliwie bezboleśnie. Problem rodzi się tylko wtedy, kiedy ktoś (znowu- bez pokazywania palcem bo można by w kilku kierunkach) ma ambicje ogólnopolskie i uzna, że ma prawo do ustalania reguł i porządkowania sceny.

Rychu- a addblocka masz w przeglądarce ? Mi ani jedna reklama nie wyskakuje (z ręką na sercu).

Offline

 

#81 2013-04-09 12:19:20

Streetfighter900RR

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

Nikt Kto zasługuje na plecy MC nie wypowiada się w tonie jaki prezentuje NS. Albo jest podpucha albo koleś jest naprawdę nie ogarnięty. Kto o zdrowych zmysłach mówi o własnym MC publicznie. A to, że ma wszystko naj, naj i jest cały naj to już żenada. Żaden MC nie potrzebuje takiej reklamy. Jeżeli koleś jest z NS to reszta Memberów go naprostuje bo nie wierzę, że koleś ma pozwolenie na publiczne występy w imieniu klubu. Z tą nie zależnością też przesadził bo tylko dzięki 81 nikt ich jeszcze nie "obrał". Wszyscy wiedzą, że NS jest to nie formalny Support 81, pewnie niedługo dostaną kółeczko suportowe bo na rąbik 81 są za "krótcy". Do Łagowa też z roku na rok przyjeżdża mniej motocyklistów, prawdą jest, że turystów jest sporo i 81 zasila ich mocno swoimi supportami.
Jest to moja subiektywna opinia ale Łagów do Borka się nie umywa. Byłem w obu miejscach kilkakrotnie i nie ma porównania. Fort 96 to typowa komercha i z Club House MC ma niewiele wspólnego, "jakoś atmosfery nie ma"

Offline

 

#82 2013-04-09 15:00:19

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

Streetfighter900RR napisał:

Nikt Kto zasługuje na plecy MC nie wypowiada się w tonie jaki prezentuje NS. Albo jest podpucha albo koleś jest naprawdę nie ogarnięty. Kto o zdrowych zmysłach mówi o własnym MC publicznie. A to, że ma wszystko naj, naj i jest cały naj to już żenada. Żaden MC nie potrzebuje takiej reklamy. Jeżeli koleś jest z NS to reszta Memberów go naprostuje bo nie wierzę, że koleś ma pozwolenie na publiczne występy w imieniu klubu. Z tą nie zależnością też przesadził bo tylko dzięki 81 nikt ich jeszcze nie "obrał". Wszyscy wiedzą, że NS jest to nie formalny Support 81, pewnie niedługo dostaną kółeczko suportowe bo na rąbik 81 są za "krótcy". Do Łagowa też z roku na rok przyjeżdża mniej motocyklistów, prawdą jest, że turystów jest sporo i 81 zasila ich mocno swoimi supportami.
Jest to moja subiektywna opinia ale Łagów do Borka się nie umywa. Byłem w obu miejscach kilkakrotnie i nie ma porównania. Fort 96 to typowa komercha i z Club House MC ma niewiele wspólnego, "jakoś atmosfery nie ma"

Lepiej jechać na klimatyczny zlot niż na jarmarczny odpust.

 

#83 2013-04-09 19:15:25

SpeedTriple

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

... Ja mam odwage sie przedstawic nie boje sie pisac ...

Nie przedstawiłeś się nadal, PIZDA GROCHOWA jesteś i tyle. Chowasz się w i tak niewielkiej grupie za plecami innych.

Który chapter?

Oficjalnie łykacie spermę 81, info od ich sympatyków.

Aha, raz jeszcze, największym, niezależnym, rdzennie polskim klubem jest Orzeł Biały, wbij to sobie do swojego pustego łba. Nie zgadzasz się z tym to leć na ich zlot światowy do Chicago i im to powiedz

 

#84 2013-04-09 19:40:30

??

Gość

Re: Z FG NA MC

a runnersi nie sa rdzennie polscy i niezalezni od innych klubow?

 

#85 2013-04-09 20:41:43

 eRKa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Z FG NA MC

SpeedTriple napisał:

Nie przedstawiłeś się nadal, PIZDA GROCHOWA jesteś i tyle. Chowasz się w i tak niewielkiej grupie za plecami innych.

Wszystko na temat. Honor i odwaga

Offline

 

#86 2013-04-09 21:31:46

anonim

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

KONCZE TA NEDZNA DYSKUSJE Z BYLE KIM


NSFFNS

Kończysz już po raz n-ty ... Troll dał się strollować ... trololo

 

#87 2013-04-09 21:44:24

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

NINE SIX MC JEST NAJWIEKSZYM NIEZALEŻNYM RDZENNIE POLSKIM KLUBEM MOTOCYKLOWYM !!!!!                                     A dla tych co nie potrafia czytac :

ORZEŁ BIAŁY to unia polskich motocyklistów swiata nie klub MC jak my .
Do Orła Białego można sie zapisać przez formularz na internecie i zakupic naszywki do samodzielnego umocowania !!!
Szanujemy wszystkich braci z Orła Białego są czestymi goscmi na RBiM


I własnie po tym widac kim jestescie TROLAMI INTERNETOWYMI srajacymi z zawisci i zazdrosci pod siebie dupkami nie mającymi podstawowej wiedzy poza ta z netu onanisci teoretycy

KONCZE TA NEDZNA DYSKUSJE Z BYLE KIM


NSFFNS

Te NS mc z którego pola jarasz trawe ? 

 

#88 2013-04-09 21:45:49

SpeedTriple

Gość

Re: Z FG NA MC

NS mc napisał:

Do Orła Białego można sie zapisać przez formularz na internecie i zakupic naszywki do samodzielnego umocowania !!!

Szanujemy wszystkich BRACI z Orła Białego

I nie przedstawił się. W jednej wypowiedzi trzy razy zaprzecza sam sobie. Nie chce już mi się czytać tego pajaca. Żryj gówno. Piękny dałeś tutaj dowód na to jakie osobistości można spotkać w 96, lepszej kampanii nawet profesjonalne studio reklamowe by wam nie zaaranżowało.

 

#89 2013-06-13 19:59:30

Były...

Gość

Re: Z FG NA MC

Witam.
Jeżeli mogę się wtrącić w temat.
Byłem członkiem jednego z klubów związanych z kongresem, była to Free Group`a, wiem, że nie powinienem pisać takich rzeczy ale w polityce między klubami zawsze było ostro i czasem na noże szło. Nie raz rozmawiałem z MC działającym na tym samym terenie co my, co więcej z wieloma członkami tegoż MC utrzymuje koleżeńskie relacje co akurat nie mogę powiedzieć o "moim" byłym klubie, na marginesie to odszedłem sam na własne żądanie.

Rozumiem, że każda FG dąży do zmiany statusu na MC jeżeli chcą oczywiście bo jest kilka klubów, które bardzo dobrze czują się ze statusem FG i choć są supportem klubu MC to nie chca ani statusu zmieniać ani przechodzić do MC.
Z suportami MC jest tak, że nie mają czasem innego wyjścia tylko albo zostać supportem MC albo zdejmować całe barwy.
MC co prawda nie powinno tak robić, że nie konsultują tego z radą kongresu ale jak sie udało kilka lat temu z jednym supportem to uda sie z kolejnym.
Polskie MC, jak wiecie pewnie koledzy motocykliści klubowicze, dopiero raczkuje w tym temacie. Zagraniczne MC niestety wyprze prędzej czy później rodzime MC... Przykładem tego są MC nie respektujące dotychczasowych tzw"praw" mniej lub bardziej przestrzeganych w Polsce.
Nie dziwię się więc, że RR się "zbroi" tworząc MC support. Nie dziwę się też że na spotkania kongresowe zjawiają się w licznych grupach.

Jeżeli mogę prosić to sie nie kłóćcie koledzy i prawa w górę.

 

#90 2013-06-14 09:30:37

NiteMare

Gość

Re: Z FG NA MC

Były... napisał:

Witam.
Jeżeli mogę się wtrącić w temat.
Byłem członkiem jednego z klubów związanych z kongresem, była to Free Group`a, wiem, że nie powinienem pisać takich rzeczy ale w polityce między klubami zawsze było ostro i czasem na noże szło. Nie raz rozmawiałem z MC działającym na tym samym terenie co my, co więcej z wieloma członkami tegoż MC utrzymuje koleżeńskie relacje co akurat nie mogę powiedzieć o "moim" byłym klubie, na marginesie to odszedłem sam na własne żądanie.

Rozumiem, że każda FG dąży do zmiany statusu na MC jeżeli chcą oczywiście bo jest kilka klubów, które bardzo dobrze czują się ze statusem FG i choć są supportem klubu MC to nie chca ani statusu zmieniać ani przechodzić do MC.
Z suportami MC jest tak, że nie mają czasem innego wyjścia tylko albo zostać supportem MC albo zdejmować całe barwy.
MC co prawda nie powinno tak robić, że nie konsultują tego z radą kongresu ale jak sie udało kilka lat temu z jednym supportem to uda sie z kolejnym.
Polskie MC, jak wiecie pewnie koledzy motocykliści klubowicze, dopiero raczkuje w tym temacie. Zagraniczne MC niestety wyprze prędzej czy później rodzime MC... Przykładem tego są MC nie respektujące dotychczasowych tzw"praw" mniej lub bardziej przestrzeganych w Polsce.
Nie dziwię się więc, że RR się "zbroi" tworząc MC support. Nie dziwę się też że na spotkania kongresowe zjawiają się w licznych grupach.

Jeżeli mogę prosić to sie nie kłóćcie koledzy i prawa w górę.

U mnie pada więc nie jeżdżę, nie maluję elewacji zatem czytam Pun. To jest tylko moja opinia. Raczkowanie MC dawno się skończyło. Porównywanie klubów MC nie ma sensu. W Berlinie klubów MC jest ok 30. I co wszystkie są lepsze od naszych ? Na pewno nie. W świecie MC silniejszy rządzi słabszym,zatem supportem klubu MC może być klub FG, klub MC, albo tak jak RR wyruchali kongres i nadali statut MC trzem klubom supportowym przez siebie utworzonym. Pokazanie się w większej grupie na kongresie to pokazanie, że klub się rozwija i rośnie tak robią RR tak robiło Gremium, obecnie sporo przyjeżdża Bornów, Boxerów i np. Boruta. Co do przestrzegania tzw. "praw" to i tu i tam jest różnie.

Na zakończenie proponuję CI nie prawą w górę a lewą ( czyli nie gwg a lwg ). Dlatego że z prawej strony kiery jest manetka "gazu" i podniesienie prawicy przy np. 120 km/h spowodowałoby nagły spadek obrotów silnika i prawdopodobnie przykre konsekwencje dla kierującego - pamiętaj po podniesieniu ręki prowadzisz "konia" jedną ręką. Rada dodatkowa , jak zapychasz powyżej setki to wystarczy jak uniesiesz palce znad manetki i też jest ok no i życzę więcej praktyki.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sklep z suwakami warszawa kurs makijażu